2726
عنوان

بنظرشما صحبت کردن فایده داره؟

75 بازدید | 8 پست

هروقت میرم خونه مادرشوهرم 

همیشه با طعنه و کنایه حرف میزنه

مثلا میگه ازفلانی خیلی دلم پره و بعد دلایلی ک میاره انگار داره به من میگه😐😯😐😐

همش رفتارای توهین و تحقیر آمیز داره با من یا با بچم

بعدش بین منوشوهرم دعوا میندازه زنیکه

یاهم همش حرفای خاله زنکی بیا با این عروسم روبوسی کن بااونیکی سلام کن یا پیش این بشین

انگار من عقل ندارم یا مادرپدرم منو معاشرت یاد ندادن

خدا میدونه اینا یکی از صدتا نیست

میخام بهش بگم گله کنم 

نمیدونم بنظرشما چطوری بگم

اینم بگم که این خانم فقط باید جدی بهش بگم اگه نه همه رو به مسخره و تحقیر کردن میگیره

همه جا میره با مظلوم نمایی غیبت میکنه مثل سمپاشی میمونه رفتارش

میخام خونش نرم بعد میاد خونه مامانم میگه چرا نمیای

البته خودشو نمیگه معمولا پدرشوهرمو پر میکنه

🍃🍃🍃
هفت سال این جوری با مادرشوهرم زندگی میکنم البته مال من پیاز داغش بیشتر از مادر شوهر توه

میخام گلایه کنم بهش بگم اینجوری رفتارا رو جمع کن بریز دور اگه رفتوآمد میخای ک حتما هم میخای

🍃🍃🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم چیزی بهش نگو ولی هر وقت چیزی گفت همون لحظه بهش جواب بده مثلاً وقتی میگه برو با فلانی روبوسی کن و...یه لبخندی بزن بعد بگو خودم بلدم و..... بعد با حالت تعجب نگاش کن 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728
ببین منو هول میده به طرف یارو

خب تو هم برگرد و یه نگاه تعجب گرانه بهش بنداز و بعد با لبخند و همون موقع یه جوابی بهش بده و بعدش برو با طرف روبوسی و... 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
خب تو هم برگرد و یه نگاه تعجب گرانه بهش بنداز و بعد با لبخند و همون موقع یه جوابی بهش بده.... 

همیشه کاراش اینجوریه

با حالت کاملا طلبکاری رفتار میکنه 

مگه من مجبورم برم خونش

با هیچمدوم از عروسا اینجور نیس

من چون از همه کوچکترم تجربه زندگی دیگرونو  رو سرمن خالی میکنه 

🍃🍃🍃
همیشه کاراش اینجوریه با حالت کاملا طلبکاری رفتار میکنه  مگه من مجبورم برم خونش با هیچمدوم از ...

منم عروس کوچک خانواده ام ولی جوری رفتار کرده ام که احترامم حفظ بشه! 

به نظرم هر وقت از کاری ازش دلخوری همون لحظه و با مهربانی و با سیاست، ابراز ناراحتی کن 

دلم میخاد بهش گله کنم

بخاطرهمه توقعات و رفتارای که فکر میکنه از روی زرنگی! انجام داده و فکرمیکنه تجربه زندگی دیگر رو سرمن خالی میکنه

بعدشم مظلوم نمایی میکنه و پشت سرمن سمپاشی میکنه

از روی عمد میاد منو ناراحت میکنه که بگه تو بیخود کردی ناراحت میشی من هرکار بخام میکنم بین بچه هام

حالا من باکسی مشکلی ندارم ولی وای از این ادم

🍃🍃🍃