2737
2739
عنوان

بچه ها بگید اینو بروی همسرم بیارم؟؟

1718 بازدید | 149 پست

بعد از عقدمون رفتم خونه ی همسرم....خونه اش مستقل از خونواشه.... یدونه کاغذ رو دیوار چسبونده بود ک من یهویی شوخی شوخی کندمش ببینم چیه....دیدم زیرش اسم همسرم با یه دختری و قلب و این چیزا هست....معلوم هم بود دستخط دختری هست....

اون داشت نماز میخوند و فهمید کاغذارو کندم ولی من اصلا بروی خودم نیاوردم....فقط قلبم یخ کرد یهو.

همسرم خوبه دوستم داره الان ک چند ماهم میگذره زندگیمونم خوبه و موردی هم نداشتیم و ارومیم....اما هنوز اون تصویر و اون فکر بعضی وقتا دیوونم میکنه....راهنماییم کنید...‌به شوهرم بگم؟؟چیکار کنم؟؟یه کاری بگید بکنم اروم بشم؟؟گاهی میگم نکنه من واسه همسرم کم باشم و اون بهتر بوده؟؟وای ک دارم دیوونه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گذشتش به شما ربطی نداره دونستنش باعث بدبینی خودتون میشه...شما خودتون گذشته نداشتین؟؟

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
2738

دختره تو اون خونه به قدری راحت بوده که دیوارو جویده

و اینکه برا همسرت انقدر با ارزش بوده که قبل از شما تعمیرش نکرده

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2706