2410
2553
عنوان

ختنه سنتی و حلقه

166 بازدید | 17 پست

مامانای گل فرق اینا چیه کدومش بهتره 

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙

هزینه کدومش نسبت ب اون یکی فرق داره

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
پسر من حلقه بود قیافش مرتب و تمیزه من نمیدونم فرقش چیه. ولی اصلا اذیت نشد دو روزه ام حلقش افتاد

مرسی اخه میگن ی هفته میشه

بستگی به کسی که ختنه میکنه داره

من پسرم سنتی ختنه کردن خیلی عالی جیش اولش درد داشت بعدش اروم بود الانم همه چیش خداروشکر عالیه

خیلی ها رو دیدم سنتی انجام دادن راضی نیستن

از حلقه هم تو نی نی سایت خوندم که مشکل افتادن حلقه داشتن بچه بیقرار بوده و رفتن پیش دکتر برای دراوردن حلقه فقط اینجا خوندم

2714

حلقه دردش یه بی حسیه و ادرار دفعه ی اوله و تمام

جراحی با بخیه ست و نگهداری نیاز داره

الان برای سن کم فقط حلقه و بالای ۵ سال فقط جراحی انجام میشه

بعضی شهرستانها کوچکترها رو هم سنتی و با جراحی ختنه میکنن

یه عزیزی چند وقت پیش عکس آلت پسرشو که بخیه داشت رو گذاشته بود ناراضی بود

در مورد هزینه ش مطمئن نیستم اما به نظرم حلقه کمتره

🖤 
حلقه 4_5 ماه پیش بدون بیمه 150 هزار تومان بود، الان نمیدونم... 

خوب بود اذیت نشد بچه زیاد

حلقه دردش یه بی حسیه و ادرار دفعه ی اوله و تمام جراحی با بخیه ست و نگهداری نیاز داره الان برای سن ...

یعنی منظورتون اینه حلقه بهتره؟

از سه روز تا ۱۲ روز جا داره که بیفته پسر من روز سوم عملش اول صبح افتاد هم دست دکترش خوب بود هم پوست ...

خیلی طچل میکشه ختنه کردنش؟یاهمون عملش

2706