2726
عنوان

مشاور ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 36 پست

سارا خانمگل اصلا روش فردی که ما برای رفتیم پیشش این طور نبود کلی راهکار بهمون یاد داد . تفاوت هامون رو گفت و این که چه طور با این تفاوت ها کنار بیاییم. از نظر من بهترین مشاور خانم دکتر سحر کیانی نژاد

خانمی اصلا این طور نیست اون فردی که ما پیشش رفتیم کلی از تفاوت ها و شباهت ها و مشکلاتمون رو برامون باز کرد و روش های خیلی خوبی یادمون داد که باعث شد مشکلاتمون کمتر بشه. از دید منبهترین مشاور ازدواج دکتر سحر کیانی نژاد ما که خیلی راضی بودیم. الانم وقتی به مشکلی برمیخوریم پیشش میریم و فوری ریشش رو پیدا میکنه و کمکمون میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پدرم خودش مشاوره از همکارش خواست برامون انجام بده تهرانیم اول یه سری با من حرف زد الان ریز به ریزشو ...

میشه به منم معرفی کنید دوست پدرتون رو 

معبودم شکرت بهترینها رو ارزانی قلبم نما ❤❤

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به اسم متیس که تو زمینه های مختلفی مشاوره میده از جمله مشاوره قبل از ازدواج تمام مشاورانشون سابقه ی کاری دراز مدت دارند. تازه به صورت غیر حضوری هم هست دیگه خیلی راحت میتونی بشینی تو خونه و تا تموم شدن سوالت پرسش و پاسخ انجام بدی قیمتشم خیلی پایین و به صرفست