2703
2553
عنوان

مشاور ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 36 پست
حرفتونو قبول دارم و بخاطر اینکه که میگم بریم پیش مشاور.. اما چند نفر دیدین که همین سایت اومدن و ...

منم ب چشم دیدم زنو شوهری که بخاطر پول جدا شدن یا از هم بیزارن 

تو این اوضا اولین ملاک پوله برای اکثریت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=91651843]حرفتونو قبول دارم و بخاطر اینکه که میگم بریم پیش مشاور.. اما چند نفر دیدین که همین سایت اومدن و ...[/QUOT

آره اما مشاوره همه این مشکلا و راه حلشو بت میگه عزیزم هر چیزی امکان داره شایدم خیلی مرد خوبی باشن واس زندگی 

من فقط تجربیاتمو گفتم...

من و شوهرم اول زندگیمون هییییچی نداشتیم ن خونواده اون بهمون خونه دادن و ن خونواده من ب من وسایل زندگی خودمون همه چیمونو ساختیم و الان خداروشکر خوشبختیم کنار هم بدون همم نمیتونیم.

ان شاالله ک خوشبخت بشی شما هم😘😘😘

♡چـہ زیبـاسْٺ یـادَٺ خُــداجّــونْ♡
2720
اخه قبلا نمیخواستیم ازدواج‌کنیم و فقط به چشم دوست بهش نگاه میکردم و خیلی چیزاش اصلا برام مهم نبود

خب الان بشین همونا رو یادت بیار ببین میتونی باهاشون کنار بیای ؟ ازدواج خیلی خیلی باید مراقب باشی و خوب تصمیم بگیری اصلا از روی احساس و اینکه بهش وابسته شدم تصمیم نگیر اون قراره بشه پدر بچه هات پس خیلی مهمه

[QUOTE=91651843]حرفتونو قبول دارم و بخاطر اینکه که میگم بریم پیش مشاور.. اما چند نفر دیدین که همین س ...

ایشالله که خمیشه به دل خوش با هم زیر یه سقف زندگی کنین.ازدواج خیلی سخته..اولش فمر میکردم که خیلی راحته اما خالا مه جدی شده خیلی دچار وسواس شدم..خیلی ذهنم‌‌ مشغوله و به همه چی فک میکنم

2714
خب الان بشین همونا رو یادت بیار ببین میتونی باهاشون کنار بیای ؟ ازدواج خیلی خیلی باید مراقب باشی و خ ...

سیگار زیادش اذیتم میکنه و میگه نمیتونم ترک کنم..خیلی لارجه...میترسم..میترسم با این لارجیش فردا تو‌زندگیم مشکل پیش بیاد خقوقش خوبه اما هرچقدم خب باشه بالاخره تموم میشه دیگه...به همه خیلی کمک مالی میکنه...نمیدونم ایناو بذارم به حساب اخلاق خوبش یا بدش؟

سیگار زیادش اذیتم میکنه و میگه نمیتونم ترک کنم..خیلی لارجه...میترسم..میترسم با این لارجیش فردا تو‌زن ...

من خودم از سیگار متنفرم واقعا نمیتونم تحمل کنم (میتونی بهش بگی از این سیگارایی که بوی شکلات میدن بخره باز اون  شاااید قابل تحمل تر باشه  ) باید ببینی چقدر این مسئله برای خودت مشکل سازه تو خونه هم میکشه ؟ اخه مثلا اگه تو خونه بکشه خدای نکرده ممکنه برای بچه هات مشکل آسم به وجود بیاد .اینکه به همه کمک مالی میکنه باید ببینی اهل پس انداز هم هست فکر اینده هست یا نه ؟ برخوردش ب خانما چطوره ؟ دست بزن داره تو عصبانیت چه واکنشی داره به خانواده از لحاظ فکری وابسته هست یا نه ؟ بد دله یا نه 

خب ادرس جایی که رفتینو به منم میگین؟

الان دقیق اسمشو نمیدونم ولی خیابان آزادی رو به رو مسجد دانشگاه شریف بوستان خانواده کنارش یه مرکز برا آموزشش پرورش منطقه ۹ هست خانم دکتر مشایخ

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
من خودم از سیگار متنفرم واقعا نمیتونم تحمل کنم (میتونی بهش بگی از این سیگارایی که بوی شکلات میدن بخر ...

نع اصلا دست بزن و اینا نداره..از ی خاواده سطح بالا هستش..رفتارش با خانوما مثلا مامانش و من و خواهرش عالیه..خیلی احترام میذاره..بخاطر شغلش خیلی از خانما باهاش دوس دارن باشن شیطونه لینم اما به من پایبنده..چون‌همکاریم دارم میگم...چون درامدش خوب و خرج زندگیم نمیده و با خاونوادش تا حالا فکر نمیکنم حس کرده باشه که باید پول جمع کنه..چون‌کارشو داره ماشینو خونشم داره..یکم زود عصبی میشه اما بهد که اروم‌میشه خیلی خوب میشه.منطقیه تقریبا..

2706