2410
2553
عنوان

مشاور ازدواج

276 بازدید | 36 پست

سلام من ۵ سال با ی پسری که۱۰ ساله از خودم بزرگتره خودم۲۷ سالمه دوستم.تو این مدت خیلی درگیری داشتیم و حالا تصمیم به ازدواج گرفتیم و من پیشنهاد مشاور دادم...اما خیلیا میگن که مشاورا فقط پول میگیرن و اخرش میگن جداشین..به نظرتون بریم؟اخه خودم اصلا نمیتونم تصمیم بگیرم.اخه ی سری اخلاقا داره مثلا سیگار زیاد میکشه مشروبم میخوره و وضعیت مالیشم بد نیست..خونه و ماشین خوبم داره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

پول زیاد و ماشین و خونه اصلأ ملاک واس ازدواج نمیشه وقتی مشروب خور و سیگاریه عزیزم...آدمای مشروب خور و سیگاری اخلاق ثابتی ندارن همه خوشیه زندگی هم برمیگرده ب اخلاق ...

♡چـہ زیبـاسْٺ یـادَٺ خُــداجّــونْ♡

سلام بشین سبک سنگین کن رفتارهای خوب و بدشو بنویس ببین با بدا میتونی کنار بیای ؟ ملاک های اصلیت چیه به هر حال 5 سال مدت کمی نیست حتما شناخت خیلی زیادی راجبش پیدا کردی دوستاشو دیدی اخلاقاشو عصبانی شدنشو بعد دیدی بازم نمیتونی تصمیم بگیری برو مشاور ولی سعی کن اول ازهمه به عقلت رجوع کنی تا به احساست

2714

نه اتفاقا مشاور نمیگه جدا بشید من خیلی جاها مشاوره رفتم شما تست بدید حتما طبق اون تست بهتون جواب میدن بدرد هم میخورید یانه وگرنه صحبتاشون همیناست که تو مقاله ها میزارن 

پول زیاد و ماشین و خونه اصلأ ملاک واس ازدواج نمیشه وقتی مشروب خور و سیگاریه عزیزم...آدمای مشروب خور ...

حرفتونو قبول دارم و بخاطر اینکه که میگم بریم پیش مشاور.. اما چند نفر دیدین که همین سایت اومدن و به خاطر بی پولی شوهره ازش زده شدن..حالا هرچقد شوهره سیگاری نباشه...

خوب چیا گفت مثلا؟؟شما کجا رفتی؟ تهران یا کرج؟از کجا مشاورتو پیدا کردی؟

پدرم خودش مشاوره از همکارش خواست برامون انجام بده تهرانیم

اول یه سری با من حرف زد الان ریز به ریزشو یادم نیس چون دوسال میگذره بعد با همسرم هر کودوم یه ساعت طول می کشید بعدم یه تست جامع زدو دوباره یه جلسه تکمیلی

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
سلام بشین سبک سنگین کن رفتارهای خوب و بدشو بنویس ببین با بدا میتونی کنار بیای ؟ ملاک های اصلیت چیه ب ...

اخه قبلا نمیخواستیم ازدواج‌کنیم و فقط به چشم دوست بهش نگاه میکردم و خیلی چیزاش اصلا برام مهم نبود

2706