2733
2734
عنوان

دلم گرفته فقط ميخوام گريه كنم😢

187 بازدید | 17 پست

مامانم يك هفته اس رفته خونه خواهرم يه شهر ديگه، ديروز از صبح كه شوهرم خونه بود مادرش ده بار بهش زنگ زد هى اينم اتفاقايى كه تو طول روز ميفته رو تعريف ميكنه، بهش ميگم مادرت خيلى زنگ ميزنه چه خبره آمار طول روز ميگيره، ميگه حسوديت ميشه مادر خودت يك هفته اس رفته يه زنگ بهت نزده😢 راست ميگه هيچكس زنگ بهم نميزنه ببينن مردم يا زنده، دخترم ٥ ماهشه الان ٣ ماهه پا دردم طورى كه وقتى ميخوام بلند بشم مچ پام ميخواد منفجر بشه از درد، اونوقت باباشو يك روز در ميون ميبره استخر آب درمانى، صبح تا شب بچه دارى ميكنم بشور بساب از خستگى شبت نا ندارم بچه رو بغل كنم نه كمكى ميده نه هيچى😔

ديروز تصادف كرده بعد به مامانش ميگه فدا سرم بلا خورده به ماشينم به خونوادم نخوره فقط😐 خونواده يعنى مادر پدر خواهر برادراش، خيلى احساس تنهايى ميكنم الان نميتونم حلو اشكامو بگيرم😢😢

عزیزم حساس شدی و همسرت باید درکت کنه همین هارو اروم تو خلوتتون بهش بگو بگو بهت نیاز دارم بهم توجه کنی تو طول روز زنگ بزن حالمو بپرس

التماسش نکن نرم حرف بزن  باهاش هی نگو مامانت مامانم کلا اسم اونا رو نیار

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم هیچوقت فاز این مادرایی که زنگ میزنن به پسراشون روزی ده بار حرفای خاله زنکی میزنن و درک نمیکنم///

اخه ادم ب یه مرد از این حرفا میزنه؟!!! حالا به جون خودم اگه با دخترشون انقدر حرف بزنن اینطوری میکنن حرص عروسارو دربیارن

دخترم تمام زندگی من
2738

حتما يه روزهايي برو استخر و گردش و بچه رو بده بهش نگه داره

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

عزیزم منم بچه ام پنج ماهشه 

این درد زانو و مچ رو دارم 

دذدسرای بچه داری و خونه داری

فقط نباید خیلی حساس باشی

خودت به خونوادت و دوستات زنگ بزن

اونم خونوادشه 

اقای منم همش هر روز روزی چندبار خونه مادرشه 

من چیزی نمیگم 

محبت به والدین  برکت میاره خونت

خدا دستتو میگیره

ویولت زیبای من ، چرا انقدر داری خودتو هلاک میکنی تو زندگی ! 

مسییولیت گردن شوهرت بنداز که وقتشو با شما پر کنه ، معلومه وقتی همه کارا رو شما میکنی اونم با خیال راحت میره سراغ خانواده ش ، 

بشین تا میتونی برای بدبختیات گریه کن ولی بعدش پرونده ش رو ببند قوی باش و مانند یک زن قوی و با اراده محکم رفتار کن، اینی که عنوان کنی ( حتی تو دلت ) که مامان من زنگ نزد مامان اون ده بار زنگ زد نشانه ضعفه و آدم رو ضعیف نشون میده هیچکس هم از آدم ضعیف خوشش نمیاد ! 

بچه تو دو ساعت بذار پیش شوهرت برو آرایشگاه ، بذار ببینه برای خودت ارزش قائلی  

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
ویولت زیبای من ، چرا انقدر داری خودتو هلاک میکنی تو زندگی !  مسییولیت گردن شوهرت بنداز که وقتش ...

ديشب رفتم حموم ده بار ارمد دم در زود باش زود باش بچه گريه گريه ميكنه، آرايشگاه ٥ ماهه نرفتم اصلا نگه نميداره بچه رو، اونقد دلم پره از صبح كه بيدار شدم يه حس تنهايى بدى دارم، خونم شلوغه با اينكه يسره با بدبختى طرف ميشورم غذا درست ميكنم، بهش ميگم كمك كن يكم ميگه واى دستم درد ميكنه واى پام درد ميكنه، خودش باشگاهشو هر روز ميره

عزیزم هیچوقت فاز این مادرایی که زنگ میزنن به پسراشون روزی ده بار حرفای خاله زنکی میزنن و درک نمیکنم/ ...

همه اتفاقايى كه تو طول روز ميففته رو تعريف ميكنه، شوهرم با سريكش دو هفته پيش رفتن براى كارى يه شهر ديگه، قرار شد به كسى نگيم برا چى داره ميره، اينم به مامانش نگفت، بعد مامانش تماس تصويرى گرفت باهاش بهش ميگه براى چه كارى ميرى به مادرت نميگى😐 بعد به من زنگ زده براى چى رفته گفتم براى كار، حالا بعضيا بچه ننه ان يا تك پسرن يا خونواده كم جمعيت ان، ولى اينا ماشالا يه عالمه خواهر برادرن بازم مادرش دم به دقه زنگ ميزنه

تو کم نیار عزیزم ، تحمل کن ، انگار نمیشنوی بذار غراشو بزنه ، ولی مسییولیت رو یاد میگیره ، اگر اون دست و پاش درد میکنه مال تو هم درد میکنه ولی تو تحمل میکنی و تو خودت میریزی ، اون به باشگاه و خانواده ش میرسه ، آخر هم اون شاد و پر انرژیه چون کارایی رو که دوست داره انجام میده تو یه زن غر غرو و بداخلاق 

عزیزم رویه ات رو کاملا عوض کن،  غر زدن رو بذار کنار ، فقط به فکر خودت باش ، اصلا هم باهاش بحث نکن با عمل حرفاتو بزن ، 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
2706