2726
عنوان

عصبانیت از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 22 پست
یکی از الگو های گفتاری اینکه هرگز هرگز هرگز هیچکس در حالت اعصبانیت ب حرف های شما اهمیت نمیده  ...

آره واقعا اگر وقتش رو دارین به من کمک کنین. ممنون میشم

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

سلام دوست عزیز، شما ازدواج کردید ولی قرار نیست همسرتون باعث شادی شما بشه، شادی و آرامش حس درونی است و مربوط به شخص خودتونه، تصمیم بگیرید میزان دانش خودتون رو بالا ببرید و بر اساس علم و عقل و اخلاق عمل کنید، مهربان باشید و با آرامش و یاری خدا خودتون با دیگران مسایلتون رو حل کنید، همسرتون شما رو دوست داره ولی قرار نیست بخاطر شما با کسی بجنگه، زندگی نبرد نیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست عزیز، شما ازدواج کردید ولی قرار نیست همسرتون باعث شادی شما بشه، شادی و آرامش حس درونی است ...

درسته . ولی نیازی به جنگ نیست اگر حمایت میکرد حس رضایت داشتم.

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

چشم خب اول باید زمانش رو انتخاب کنید دوم اینکه ایشون همسر شماست پس لازم نیس زیاد آب و تابش بدید فقط سعی کنید توی لحظه ای بیشتر از هرموقع دیگ بهش احساس عشق دارید جلو برید و مثلا با شروع حرفتون با یک کلمه محبت امیز مثل عشقم پیش برید بعدش لحنتون رو کمی جدی کنید مثلا میشه درمورد چیزی مفصل صحبت کنیم خب حالا نوبت نیازه و شما میگید فقط اگر میشه درک کن اخه داره این موضوع آزارم میدع سومین و اصلی ترین گام اینکه اصلا طفره نرید و ی راست برید سر اصل مطلب خب الان نصف مسیر رو طی کردید اون نصف دیگش بر میگزده با بازی با کلمات مثلا ب جای خانوادتت بگی خودمون ب جای حرفاشون و طعنه هاشون بگی نقطه ضعف های من و غیره اینجوری ب جای برانگیختن خشم همسرتون 80 درصد محبت اون رو جذب میکنید 20 درصد دیگ میومونه ک برمیگرده ب شوهرتون و نگاه شما موفق باشید

2728
چشم خب اول باید زمانش رو انتخاب کنید دوم اینکه ایشون همسر شماست پس لازم نیس زیاد آب و تابش بدید فقط ...

مرسییییییییییی 😍😍😍😍

🤗🤗🤗🤗

درسته . ولی نیازی به جنگ نیست اگر حمایت میکرد حس رضایت داشتم.

اگر شما خودت رو دوست داشته باشی و خودت حامی خودت باشی نیازی به حمایت ایشون نداری، او همراه و همسفر و همسر شما در زندگی مشترک هست، انسانی با کم و کاستی های خودش، ضمناً دوست عزیزم شما کاملا واکنشی و احساسی عمل کردید، هندلی شما کجاست؟