2703
2553
عنوان

عصبانیت از همسر

294 بازدید | 22 پست

سلام بشدت از همسرم عصبانیم. یعنی الان کله صبحه ولی انقد عصبیم و ناراحت میخوام همه کسایی که ناراحتم کردن بکشم. اونوقت شوهر من همه کاراش رو اعصابه . چرا انقد ادعای عشقش میشه. ولی بخاطر من جلو حرف و حرکت هیشکی واینمیسته. چیکار کنم یکی که تجربه داره منو اگر میتونه آروم کنه. زورکی جلو گریمو گرفتم

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شوهرم میدونم واقعا دوسم داره،اگ غریبه ناراحتم کنه حالشو میگیره،اگ خونوادش،میگ بالاخره اینا منو بزرگ کردن چی بگم،اما تو آزادی هروقت اذیتت کردن مث خودشون رفتارکنی،البته بگم چنبارم حال مادرشو گرفته اما آدم نشده

2456

بابا این کله سحری اروم باش 

و سعی کن بدون ذره ای اعصبانیت مثلا توی ی شام صمیمی بیان کنی ک دوست داری از طرفش حمایت شی و بهش نیاز داری و با اولین حمایتش ازت کلی ازش تشکر اینجوری انگیزه میگیره ک همیشه واست قهرمان باشه

توکلت هم بخدا

بازم میگم هیچ وقت اول صبح موج منفی نفرس هانی

خب شاید اخلاقش اینطوریه ک کلا کسی ب خودشم حرف میزنه جواب نمیده

همین که سکوت میکنه منو روانی کرده . 😭😭😭

دوست من یه مدت پیش فامیلاش پشت سر من کلی حزفای ناموسی زده . اونوقت اون چی؟؟؟ فقط میگه حرص نخور بچمون طوریش نشه. حالا که حرف زده من چیکار کنم .یکی منو نجات بده ازین حال بد

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
یکم دیر شده خب  قبل ازدواج واسه فهمبدن این چیزاست

یعنی عاشقی پدر آدمو درمیاره بخدا . 😢

2714
بابا این کله سحری اروم باش  و سعی کن بدون ذره ای اعصبانیت مثلا توی ی شام صمیمی بیان کنی ک دوست ...

دیشب اصلا نخوابیدم از حرص . دوستدارم همه رو خفه کنم. هرچی سکوت میکنم و به روشون نمیاری بدتره

همین که سکوت میکنه منو روانی کرده . 😭😭😭 دوست من یه مدت پیش فامیلاش پشت سر من کلی حزفای ناموسی زد ...

اول همه خب غصه نخور مشکل بزرگی نیست که هر کی ی اخلاقی داره .... 

برو یکار ک بهت آرامش میده رو انجام بده ... بعدم خیلی اخلاقارو نمیشه عوض کرد باید یاد بگیری چطوری با این اخلاقش کنار بیای و گرنه هر روز جنگ دارین فقط

کلا مردا بیخیالن عزیزم چیزایی که برای ما خانمها مهمه اونا اصلا بهشم فکر نمیکنن. الان شما بارداری خیل ...

میدونه حساسم حال روحیم خوب نیست ولی انگار فقط نگران بچشه . من دستگاه تولید مثل هستم 😭

اول همه خب غصه نخور مشکل بزرگی نیست که هر کی ی اخلاقی داره ....  برو یکار ک بهت آرامش میده رو ...

تو بودی جای من چیکار میکردی؟ حداقل میرفت در خونه اونا و میگفت اینا چیه پشت سر زن من گفتین باز بهتر بود . ولی همین که میگه حالا حرف زده رو چیکار کنم من چی بگم

دیشب اصلا نخوابیدم از حرص . دوستدارم همه رو خفه کنم. هرچی سکوت میکنم و به روشون نمیاری بدتره

یکی از الگو های گفتاری اینکه هرگز هرگز هرگز هیچکس در حالت اعصبانیت ب حرف های شما اهمیت نمیده 

خب حالا میمونه موضوع سکوت قرار نیس شما سکوت کنی عزیزم قرار زیبا بیان کنی و دوم اینکه در زیبایی بیانت جدیت و نیازتون مشخص باشه  

و خوش حال باشید ک زندگیتون بر پایه عشق استواره نزارید چیزای کوچیک مثل این ذره ای از محبت ب شوهرتون دورتون کنه

من دوره های فن بیان رو گذروندم خواستید میتونم کمکتون کنم تو شیوه بیان

2706