2737
2734

خیلی بده خودت راه حل کاری رو بدونی اما نتونی انجامش بدی واقعا باید تو این شرایط با خود لعنتیت چیکار کنی 

یک ماهه دارم عذاب میکشم ولی نمیشه نمیتونم درس بخونم من دانشجوی پیام نورم رشته حقوق ولی نه نمره میان ترم دارم نه درس خوندم

همه امتحان هامم پشت همه فقط دارم عذاب میکشم ولی نمیتونم درست بخونم

هروقت هم اراده کردم این جاری سیریشم یا مهمون های دیگه نزاشتن 

باور نمی‌کنید تا تصمیم میگیرم بخونم یکی زنک میزنه میگه دارم میام یا مدام تلفن و گوشی زنگ میخؤره

هنوز شروع نشده امتحانات 18ام شروع میشه و هفته اول هرروز دارم

اینم بگم یا گاهی درگیر کارهای خونه داری میشم و تموم وقتمو میگیرن

تورو خدا کمکم کنید یه ذره آروم بشم چه غلطی بکنم دلم می خواهد یه فصل سیر خودمو بزنم

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

خلاصه اصلا برنامه ریزی هام پیش نمیره

انگیزه دارم استرس دارم ولی عملکرد نه

چاره ای داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پومودورو نصب کن جالبه هر ۲۵ دقه مقید میشی بخونی .ولی کلا یه چیزایی رو وطیفه روزانه خودت کن که حتما انجام بدی حتی اگه سنگ از اسمون بارید روز نشد شب .من خودمم کنکوری ام این مشکلاتو داشتم با این کار تا حدود خیلی زیادی خوب شده اوضا 

خدایا لطفا لپامو تپلی کن 🙏🙏🙏میرم و برمیگردم 

عزیزم ی برنامه برای خودت و کارای خونت بچین و سعی کن از هر فرصتی برای درس خودنت استفاده کنی

و اینکه باید نشون بدی درست برات مهمه تا بقیه هم ارزشش رو برات بفهمن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

سلام. عزیزم به نظر میرسه در واقع اول انگیزه ی کافی نداری. انگیزه ی واقعی باعث میشه آدم رک به همه بگه امتحان دارم و وقت ندارم از شوهرش هم کمک بگیره و بشینه درس بخونه. یه ذره احساس کنی این درس به دردت نمی خوره دیگه محاله بتونی راحت بخونیش

2738
ما بهش میگیم تنبلی نه افسردگی و بشدت هم دچاریم😊

آره قبول دارم خیلی تنبل شدم دبیرستان که بودم خیلی درسم خوب بود شاگرد بودم

ولی تا میخوامم بخونم هزار تا مزاحم پیدا میشه

منطق هم ندارن همه هم یهو سرزده میگن داریم میایم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از الان محکم باش وسفت بچسب تند تند بخون حداقل چنتا کتابتو بخون.کارهای خونه هم یجاانجام بده مثلا دوساعت سه ساعت وقت بزار تمیزکاری ووعده غذاتوبپز

گوشیتم نتشوببند وتلفنای غیرضرور هم ج نده

اگرم میتونی بروسالن مطالعه اونجاجومیگیرت وکسی کاری بهت نداره،میخونی

اگ دمپایی ابری تو خونه داری 

برو خیسش کن

جلو ایینه چند بار محکم بکوب تو سروصورتت 

من خودم امتحان کردم خیلی جواب گرفتم همه نمره هام الف شدم😁

هیچ راه دیگه ای هم نداره با منم بحث نکنید

والا

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
آره قبول دارم خیلی تنبل شدم دبیرستان که بودم خیلی درسم خوب بود شاگرد بودم ولی تا میخوامم بخونم هزار ...

راه حل پیدا کردی بمنم بگو😩

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2706