2733
2734

من از شب تا حالا دارم زبون دهن میگیرم نگم 

یا نیام تو تاپیکا 

ولی  واقعااا سایده شدم دیگه

وقتشه این دهنو جر بدم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان یه تاپیک فقط تو صفحشه که گفت کل داستانو تو تاپیک پربازدیدش گذاشته،که اونم ترکیده،نمیدونم چرا کل داستانو تو تاپیک بازش نذاشت

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2728
من از شب تا حالا دارم زبون دهن میگیرم نگم  یا نیام تو تاپیکا  ولی  واقعااا سایده شد ...

اینقدگفتن،،منی که علاقه ای به زندگی نامه هانداشتم بخاطرسرکاری بودن خیلیاشون ترغیب شدم بدونم چی بوده داستان

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
2738

ادامش اینجاس

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

وای باز لیموناد از صبح صد نفر گفته🤪😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2809380/داستان-لیموناد-یا-ندا-چی-شد

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2706