2726
عنوان

اگه ی زن هیچوقت باردار نشه

283 بازدید | 46 پست

پدر و مادرش چقد غصه میخورن؟

شوهرش حسرت ب دل میمونه؟

خودش با ارزوهاش چیکار کنه؟

شاید خدا نخواسته دیگه 

نه شاید نخواسته😭

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 

من درباره شخص خودم میگم فقط

هدف م از ازدواج، بچه دار شدن نبود 

پس بود و نبود بچه  تاثیری ب حال خودم و زندگی م نداره ! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بیشترازهمه خودش عذاب میکشه وبعدهمسرش اگرواقعاعاشق بچه باشه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم... فقط میدونم همه چییز بعد ی مدت عادی میشه واسه همه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

بعضی وقتا انقد بچه میخوای که شرایط بدتو نمیبینی و یه روز که در اوج آرامشی و همه چیز فراهمه میفهمی بارداری

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
بیشترازهمه خودش عذاب میکشه وبعدهمسرش اگرواقعاعاشق بچه باشه

پدر و مادرش پیر نمیشن غصه نمیخورن ک چرا خدا ب دخترشون اولاد نداده😭

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
پدر و مادرش پیر نمیشن غصه نمیخورن ک چرا خدا ب دخترشون اولاد نداده😭

بله ولی زوجین بیشتراذیت میشن! من والا۶ماهه اقدامم بچه گیرم نیومده دارم روانی میشم ... شماچندوقته اقدامی ومشکلت چیه؟!

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

یه دوستی دارم خیلی وقته رفتن امریکا 

ازدواج کرده میگه اصلا ب بچه فک نمیکنم وقتی اینهمه بچه تو دنیا بی سرپرستن چرا من جدید بزام 

میخاد از افغانستان بچه به سرپرستی بگیره ببره امریکا بزرگشون کنه 

👄💄👠
2706