2726
عنوان

بچه ها یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 23 پست
یعنی از من بدشون نمیاد

نه عزیزم. چه ربطی داره؟ ممکنه کسی هم زبون من باشه ولی از من متنفر باشه. اصلا ذهنتو درگیر این مسائل نکن. اینکه از شما بدشون میاد یا خوششون میاد با گذر زمان مشخص میشه و اگه دیدین از شما خوششون نمیاد یا اصلا شما ازشون خوشتون نمیاد فوقش رابطه رو به سلام خدافظ تنزل میدی. و  اینکه مگه چیزی شده که از شما بدشون بیاد؟ اصلا میخوام کل دنیا از من بدشون بیاد، که چی؟! بذار بدشون بیاد   

نه عزیزم. چه ربطی داره؟ ممکنه کسی هم زبون من باشه ولی از من متنفر باشه. اصلا ذهنتو درگیر این مسائل ن ...

چه شخصیت محکمی داری...خوش به حالت...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همچینم محکم نیس   . منم اینجوری نبودم که، خودمو عوض کردم و اتفاقا از درون نفسی به راحتی ک ...

آخ گفتی..همیشه در حال خود خوری ام به خاطر رفتار یا حرف این و اون...تو دوست زیاد داری؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2728
آخ گفتی..همیشه در حال خود خوری ام به خاطر رفتار یا حرف این و اون...تو دوست زیاد داری؟

من انقدر به فکر رفتار و حرکت های بقیه بودم که چشم باز کردم دیدم شخصیت و هویت خودم خیلی وقته گم شده! خودمو نمیشناسم و فقط یه کسی تو وجودم نگران دید و نظر بقیه س، هول میشه، خود خوری میکنه، زیاد فکر میکنه، استرسیه و ...! یه مدت دیدم اینجوری نمیشه خودمو عوض کردم و الان خیلی راحتم. حالا شما اینجا نمیدونستی واقعا ازت بدشون میاد یا نه، کسی تا چن سال پیش منو میکوبید من باز هنگ بودم یا فکر میکردم ایرادی دارم! خلاصه که اون روزا خیلی بد بود و خوشبختانه الان خودمم. نه عزیزم دوست زیادی ندارم.

رو عزت نفست کار کن حتما

من انقدر به فکر رفتار و حرکت های بقیه بودم که چشم باز کردم دیدم شخصیت و هویت خودم خیلی وقته گم شده! ...

ببخشید وقتتو میگیرم...چطور رو عزت نفسم کار کنم؟

من انقدر به فکر رفتار و حرکت های بقیه بودم که چشم باز کردم دیدم شخصیت و هویت خودم خیلی وقته گم شده! ...

انگار منو توصیف کردی...دقیقا خود منو