2726
عنوان

مامانا شما بودید چه کارمیکردید؟

144 بازدید | 17 پست

سلام

خواهرزادم با دخترعموش هم سن هستن 

هردوشون امسال میرن کلاس اول 

خواهرزاده من هوشش کم هست یعنی تلاش میکنه ولی یادگیری پایینی داره😔

ولی دخترعموش ماشالله باهوشه وخیلی باسیاست زرنگ برعکس خواهرزاده من که ساده خیلی بچه هست

تو شهرشون دوتا مدرسه غیرانتفاعی خوب هست 

که اولی که خیلی خوبه رو دخترعمو میخواد بره الان خواهرمن مونده که بچه اشو تو مدرسه ایی بنویسه که دخترجاریش میخواد بره یانه ازنظر امکانات اون مدرسه خیلی بهتر از مدرسه دومی هست ولی مشکل قیاس مقایسه شدن هست

من گفتم خب میتونی کلاساشون بگی فرق کنه خواهرم میگه 

خب زنگ تفریح چی بعدم اومدیم معلم کلاس بچه من بد بود از این داستانا..‌‌

شما بودید اگه بچتون بود چه کارمیکردید میفرستادینش کدوم مدرسه؟

من بودم تو مدرسه دختر عموش نمیذاشتم چون فامیلیشون هم یکیه ناخودآگه قیاس پیش میاد .بچه تو فشار قرار میگیره .

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بودم   تو مدرسه ای که دختر عموش هست  نمیذاشتم، با توجه به سطح هوشی هر بچه    اینجوری امکان داره مقایسه پیش بیاد   و اول از همه و مهمتر از همه   خود بچه آسیب میبینه،   جدا باشن راحتتره.

یعنی میگید بچه اشو از مدرسه بهتره محروم کنه واسه حضور دختر عموش ؟اینکار درست هست یانه؟

مهمتر از امکانات وهر چیز دیگه ای  خود ِفرزندشه

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
یعنی میگید بچه اشو از مدرسه بهتره محروم کنه واسه حضور دختر عموش ؟اینکار درست هست یانه؟

از کجا معلوم شاید  این مدرسه و معلمش خیلی بهتر از  اون مدرسه باشن،  بعضی مدارس فقط   اسم دارن همین.

در هر صورت  بستگی به خود بچه داره.

ببین از من که این دوره رو گذروندم برا دخترم بشنو که ابتدایی هیچ مدرسه ای کار خاصی نمیکنه.در کنارش خواهرت بچشو کلاسای بیرون بذاره مثل موسیقی ،،زبان 

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه

هر بچه ای توانایی خودش رو داره و قیاس کردن حتی دو تا خواهر  هم کار خیلی اشتباهی هست‌.و اعتماد به نفس بچه پایین میاد...من بودم قطعا تو مدرسه ای بچه رو ثبت نام میکردم که حتی یه درصد هم احتمال اومدن دختر عموش تو اون مدرسه نباشه...و صددرصد رو توانایی های دیگه دخترم تمرکز میکردم..شاید نقاشی عالی داشته باشه..یا ورزش خاصی یا هنری ......بالاخره خداوند عالمیان هیچ کس رو از استعداد بی نصیب نگذاشته...موفق باشید عزیزم

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙
2706