2737
2739
عنوان

من چکار کنم با این شوهرم

369 بازدید | 23 پست

دیگه دیوونم کرده،هیچ جا نمیاد مهمونی هیچ جا نمیذاره بریم مسافرت اصلا دیگه نمیدونم چکار کنم

خونه داداشای خودش و مامانش میره با سر اما خونه فامیلاشون و فامیلای من نمیاد

امروز داداشم اومده در خونمون دعوتم کرده افطار بدوبدو دوویده به من یواش میگه من نمیام ها الکی بگو کار داره

منم گفتم بدرک بدش اومد

آخه الان از اول ماه رمضونه هرکی مارو دعوت میکنه من بهانه میارم

به جز خونه دوتا جاریام و مادرشوهرم اومده اما خونه مامان من و داداشم و آبجیم نیومده نمیذاره منم برم

امشب من رفتم اون سرکار بود بهش پیام دادم من اومدم خونه داداشم خیلی اصرار کردن اومدن دنبالم

جوابمو نداد قهر کرد که چرا رفتم

الانم قهر کرده رفته خوابیده

اییش حوصله مرد لوس ندارم،اصلا برعکسه اون باید زن میشد

همه زنا عاشق چاقاله هستن اما من دوس ندارم یبار رفته بودیم ویلاشون من برای شوهرم چاقاله می چیدم برادرشوهرم واسه زنش

چاقاله😆

من از روز اول نامزدی با شوهرم شرط کردم هر طور با خانوادم و فامیلم رفتار کنی همون رفتارو پیاده میکنم 😞

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چاقاله😆 من از روز اول نامزدی با شوهرم شرط کردم هر طور با خانوادم و فامیلم رفتار کنی همون رفتارو پی ...

باید همینو میگفتم

آخه بابا مگه بچم مادرش خانوادش خوب رفتار میکنن برای چی نرم خونشون اونا میان خونه ما کلی میخورن و میرن حالا پس میدن من نرم

اون بچس منکه بچه نیستم

باید همینو میگفتم آخه بابا مگه بچم مادرش خانوادش خوب رفتار میکنن برای چی نرم خونشون اونا میان خونه ...

خب شوهرتم باید محبت های تو رو در مقابل خانوادش ببینه 

باید ب خانوادت ارزش قائل بشه و بیاد 

دلیلشو ازش نپرسیدی چرا نمیای

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
مشکلش با خانوادت چیه؟تو خانواده خودش برخوردش چطورن؟

من بابا بارها و بارها ازش میپرسم آخه عزیز من اونا که این همه دوست دارن باهات خوش برخوردن چرا نمیای

هیچی نمیگه

تو خانواده خودش شادو سرحال و خندان 

اولش ناراحت كننده آخرش خنده دار بود😂 تو هم خونه مادرش نرو

نمیشه نرم جونم

مادره حالا پسرش بی اهمیته منکه حالیمه اون چشمش به دره بچشو ببینه

یروزی خودمم مادرشوهر میشم یا مادرزن 

2706