2726
عنوان

اموزشگاه خیاطی در مشهد... 😀🙏

1491 بازدید | 13 پست

اموزشگاه خوب می شناسین؟ اگه کسی تازگی رفته میشه شرایط و قیمتشو هم بگین؟ 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم منطقه ؟

مرکز شهر باشه بهتره اما خب بازم مهم خوب بودنشه اینکه کسی که اموزش میده با حوصله و خوب درس بده متد شم سخت نباشه😬

2728

عزیزم اگه بلوارپیروزی هستی مسجد المهدی داخل بلواررضوی کلاس خیاطی باشهریه مناسب سه ترم درسه ماه تابستون داره منم میخوام برم 

لِّلَّهِ الْأَمْرُجَمِيعًاهمه‌ی کارهادردست خدااست.رعد31.❤
عزیزم اگه بلوارپیروزی هستی مسجد المهدی داخل بلواررضوی کلاس خیاطی باشهریه مناسب سه ترم درسه ماه تابست ...

ممنونم عزیزم ❤️🌹

سلام ، منم مزون پوپک و توصیه میکنم واقعا کارش حرف نداره ، من اصلا به خیاطی علاقه نداشتم رفتم فقط واسه اینکه واسه خودم بتونم یه چیزی بدوزم ، ولی کلا نظرم عوض شد و علاقه مند شدم به خیاطی انشالله که خانوم محبی همیشه سلامت باشن

سلام ، منم مزون پوپک و توصیه میکنم واقعا کارش حرف نداره ، من اصلا به خیاطی علاقه نداشتم رفتم فقط واس ...

مرسی واسه نظرت عزیزم ❤️

من شخصی را میشناسم ۴۰ ساله داره خیاطی میکنه و هر سال دوره های جدیدتر را انجام میده ، ولی در منزلش آموزش میده ، کاره دوختش که خیلی راضی ام ولی آموزش هم میده من خودم پرده دوزی و نازک دوزی را پیشش یاد گرفتم. اگر خواستی بگو برات شمارشو بفرستم.