2733
2734
عنوان

ارزومه با شوهرم برم خرید

222 بازدید | 8 پست

شوهرم یک اخلاق بدی داره اگه با هم بریم خرید می خواد منم مثل خودشم دو دقیقه انتخاب بکنم ، ولی من دوس دارم دوتایی همه مغازه ها رو بگردم قیمت بکنم پرو بکنم بعد بخرم

من توام یا تو منی🤔🤔🤔 

منو بیچارع کرده همسرم

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عین شوهر عوضی من امروز رفتم بازار شش بار تو نیم ساعت زنگ زد آخرم یه کفشی گرفتم ک یک شماره بالاتر بود انقدر که دیونم کرد خودش تو ماشین نشسته بود آخرم اومدم نشستم تو ماشین میگه دو ساعته کجا بودی 

2728
عین شوهر عوضی من امروز رفتم بازار شش بار تو نیم ساعت زنگ زد آخرم یه کفشی گرفتم ک یک شماره بالاتر بود ...

به خدا شانس گند ما اینها من مرد میشناسم عین نوکر پشت سر زنش راه میره کیسه خریداشم براش حمل میکنه😕😕😕😕

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

خب هرکسی یه اخلاقی داره نه شما باید شوهرت رو تغییر بدی نه اون باید شما رو تغییر بده.  همین جوری که هستید همدیگه رو بپذیرید. 

صد در صد شوهرتون هم از دست شما دیونه میشه که زود خرید نمیکنید. 

به نظرم بهترین کار اینه که روزا که بی کار هستید خودتون برید بچرخید و چند تا چیز رو در نظر بگیرید بعد با همسرتون برید و خرید نهایی رو انجام بدید تا هردوتون راضی باشید. 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم   

منم اینجوری بودم انقدر بی حوصله بازی دراورد دیگه خودم رفتم یا با مامانم

بعد حالا چند وقته دیگه میبینه مهم نیست حضوزشمیگه بزار باهم بریم خرید میگم‌نه تو حوصلت نمیگیره بگردی آدم باید از خرید لذت ببره میگه نه بابا منم دیگه میگردم غر نمیزنم

امشب قبل از اینکه بخوابه گفتم فردا میرم مانتو تابستونی بخرم گفت بزار بعد ماه رمضون باهم بریم گفتم لازم دارم هوا گرمه بقیه خریدامو میزارم بعد ماه رمضون

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738
بابا همه مردا همینن اعصاب خرید و گشتن دل بخواهی مارو ندارن اونی هم ک پا ب پای زنا این مغازه اون مغا ...

اونی که پا به پای زن هرمغازه میاد پس چیه؟؟؟  

یعنی چی مرد نیست؟ 

از ماست که بر ماست.  تا وقتی ما خانوما خودمون راجبه مردا اینجوری میگیم حالا چه به شوخی چه جدی همین میشه که مردها هم همین کارو میکنن تا از نظر شما مرد باشن

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیایید خودمون رو تغییر بدیم و آدم بهتری بشیم.  بیایید تاپیک های خوب بزنیم بجای حرفایه خاله زنکی بیایید مفید باشیم و به خودمون اهمیت بدیم نه به حرفای دیگران بیایید جهان سومی نباشیم پیشرفت کنیم