2726
عنوان

با این جاری و این برادر شوهر...

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فرستادم دیگه

به روز رسانی نشده بود ندیده بودم،ظاهرا که جاریت هیچی تو دلش نیس خیلی مهربونانه گفته

به سهم خودم دنيا رو جاي زيباتري براي زندگي ميكنم.الهي كه به همه ي آرزوهاتون برسيد  

من کار ب بقیه جمله هاش ندارم

اینکه گفته"اینطوری باراومده و کاری ازمن ساخته نیس" بو میده

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
چی گفته بود بهت؟

دیشب گفت ما دلمون فقط برای برادر و برادر زادمون تنگ میشه من گفتم زیاد برام مهم نیست گفت این مسائل فهمیدنش شعور میخواد که البته بعضیا دارنش...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
هیچ...ازش بیشتر میترسم😔

از آدمای ترسو متنفرم.

شجاع باش اعتماد بنفس  داشته باش همرو هم احترام کن

وقتیم بی احترامی دیدی یمدت طولانی کاری به کار اون شخص نداشته باش که بترسن از بی احترامی بهت

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود
چه اختلافی با برادرشوهر داری آخه

حس میکنه ازشون میکشم...به قول خودش

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

والا جاری منم در ظاهر و جلوی همه حتی شوهرم خودش رو دلسوز و خواهر من نشون میداد ولی یه شیطانه استادی بود که داشت با همون اب زیرکاهیش زندگی منو از هم میپاشوند.خدا رو شکر قطع رابطه ام با همشون کع از الطاف ناخواسته جاریم بود

ما ملت حسينيم
من کار ب بقیه جمله هاش ندارم اینکه گفته"اینطوری باراومده و کاری ازمن ساخته نیس" بو میده

چطور واضح تر بگو

خب میگفتی موافقم خیلیا ندارن

بعدشم عزیزم اصلا برادرشوهر کی هست که بخواد دوست داشته باشه یا نه. در جواب زنش هم بنویس حق با تو هست ولی من لزومی نمیبینم خودم رو بیشتر از این در معرض توهین یک "همچین" تربیتی قرار بدم. ترجیح میدم کمتر رفت و آمد کنم‌ .

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706