1803
1804
عنوان

تهچین مرغ

158 بازدید | 18 پست

سلام خانومامیشه دستوراتهیه تهچین  برای دونفروبگین میخام فقط ته دیکش باماست وتخم مرغ قاطی بشه بقیه برنج که روموادمیریزم میخام سفیدباشه.درضمن سه پیمانه برنج خیس کردم

قد165☝وزن اولیه100🙈وزن فعلی 75😛.هدف60💪خدایاکمکم کن کم نیستااااا15کیلوست😲😲😲😲

عزیزم من دستور خودمو آلان برات میزارم

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805
خب به اندازه یه پیمونه یا یک سوم برنج و مخلوط کن ،یه زرده تخم مرغ  و دو قاشق ماست فکر کنم کافی ...

سفیده نزنم؟؟

هروقت میپزم خوشمزه میشه ولی قالبی درنمیاد میچسپه به قابلمه

1771

فقط برای ته دیگ دوقاشق ماست، یدونه تخم مزغ و زعفرون و ی قاشق سرخالی ردغن کافیه

بعد اندازه یک پیمانه برنجت بریز ته قابلمه و فشرازش بده یکم و بقیه موادت بریز

حرارت ملایم باشه 

تهدقابلمه و دورش به اندازه ای که ته دیگت بالا میاد چرب کن حتنا

دستور marzi24  رو درست کن ‌.

به انسان هایی که سگ ها را  دوست ندارند نمیتوانم  اعتماد کنم،  اما  اگر سگی از انسانی بدش بیاید به حس آن سگ اعتماد میکنم   ..!                                            مَن تَمام هفتِه را بی تو آواره اَم    مُسافر بی بازگشت من    روحت شاد !                                                مَن دیگِه اِنقَدر بی حوصِلَم که شُما حَرف بعدیتَم دُرستِه..                                                                                     خانه ی دوست کجاست؟ نرسیده به درخت کوچه باغی است که از خواب خدا سبز تر است و در آن عشق به  اندازه پرهای  صداقت آبی است‌ ‌.‌.!                              
فقط برای ته دیگ دوقاشق ماست، یدونه تخم مزغ و زعفرون و ی قاشق سرخالی ردغن کافیه بعد اندازه یک پیمانه ...

قربونت😍

1794
کجاس؟

سرچ کن marzi24  اخرین تاپیکش رو بخون

به انسان هایی که سگ ها را  دوست ندارند نمیتوانم  اعتماد کنم،  اما  اگر سگی از انسانی بدش بیاید به حس آن سگ اعتماد میکنم   ..!                                            مَن تَمام هفتِه را بی تو آواره اَم    مُسافر بی بازگشت من    روحت شاد !                                                مَن دیگِه اِنقَدر بی حوصِلَم که شُما حَرف بعدیتَم دُرستِه..                                                                                     خانه ی دوست کجاست؟ نرسیده به درخت کوچه باغی است که از خواب خدا سبز تر است و در آن عشق به  اندازه پرهای  صداقت آبی است‌ ‌.‌.!