2726

دیشب که شب احیا بود شوهرم گفت میبرمتون امامزاده خلاصه هوا یکم سرد شد گفت نمیرم گفتم بریم مسجد گفت شلوغ و بچه اذیت میشه بچه زود خوابش برد قرار بود مادرش اینا را هم ببره اونا هم البته مسجد به خونشون خیلی نزدیکه شوهرم خودشم خوابش برد گوشیشم گذاشت رو سکوت اونا هم چند بار زنگ زدن و منتظر که ما بریم منم بیدار بودم ولی مادرشوهرم با خودش قرار داره به من زنگ نزنه حالا امروز رفتیم چنان اخم و تخم و قهری کرده منم گفت وای اینجور شد و بچه خوابش برد واقعنم از قصد نبوده که خیلیم گفتم آخی ببخشید اما تا لحظه آخر عین بچه های سه ساله قهر بود متنفرم از اینکه بشینم سر سفرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی بهش اطلاع ندادین که نمیرین دنبالشون؟

ببین عزیزم شوهرم خوابش برد منم نمیدونستم آقا باهاشون هماهنگ کرده خیلی از این کارا میکنه به من نگفته بود دیشب صب گفت اینم براش یه درس عبرت شد

چرا مادرشوهرت زنگ نزد ب تو؟؟؟توهم نبايد عذرخواهي ميكردي اينهمه مگه تقصير توبود؟

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
ببین عزیزم شوهرم خوابش برد منم نمیدونستم آقا باهاشون هماهنگ کرده خیلی از این کارا میکنه به من نگفته ...

نه من نمیگم تومقصری

باتوام نبایدسرسنگین میشدن

چون بقول شماپسرشون باهاشون وعده کرده بوده

کاش یه اطلاع می دادید بهشون ک چشم انتظار نمونن 

من خودمم ناراحت شدم از قصد که نبوده تو بیابونم که گیر نکرده بودن بارها برای ما هم پیش اومده حتی برادرم مسافرت طولانی را کنسل کرده به خاطر زنش یا بچه ش ما هم درک کردیم و عذرشون پذیرفتیم 

مادرشوهرم اصلا به من زنگ نمیزنه 😊 

محلش نده تو هم بهش ميگفتي من كه نميدونستم قرار مدار داشتين شما كه ميتونستي يه زنگ ب من بزني جوياي ماجرا شي نه اينكه اينهمه معذرت خواهي كني

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
2706