1147
1341

نی نی یار رو تگ کن یا برو داخل تایپکش

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلیمان جهان از طرف مور سلام. دل من واسه زیارت میزنه شور سلام. به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام. اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبدِالله الْحُسَيْن

بیا امضا کن تو هم😁

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش 😊😊اگه دوست داشتین یه صلوات برام بفرستید 😚بچه ها هی نگین نامزدی و دو قلو میخوای😒من منظورم یک سال بعد عروسی هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

همش نمیشه یکی یکی باید بفرستی دوکیلو وزن کم کنی دراین راه بعدتمام

امضا کنین شاید اجازه دادن خودمون حذف کنیم

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش 😊😊اگه دوست داشتین یه صلوات برام بفرستید 😚بچه ها هی نگین نامزدی و دو قلو میخوای😒من منظورم یک سال بعد عروسی هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁
1350

فحش بده به اعتقادات کسی یا حرف‌های جنسی بزنن یا سیاسی🤣🤣😁😁🤣🤣درجا میترکونن واست

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
فحش بده به اعتقادات کسی یا حرف‌های جنسی بزنن یا سیاسی🤣🤣😁😁🤣🤣درجا میترکونن واست

اخه ممکنه خودش هم با تاپیک بترکه😐😐

اخه ممکنه خودش هم با تاپیک بترکه😐😐

بحث سیاسی فقط میترکونن خودشو 🤣

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
بحث سیاسی فقط میترکونن خودشو 🤣

زیاد گذارش بدن خودش هم می ترکه میگم اینو بندازین بیرون بابا مورد داره 🤐😧😧

1348
تک کردن یعنی چی ؟؟؟میشه توضیح بدی 

این علامت@رو اول بذار بعد اسم طرف رو بنویس

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلیمان جهان از طرف مور سلام. دل من واسه زیارت میزنه شور سلام. به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام. اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبدِالله الْحُسَيْن