2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیشه چون فیلم سانسور شده مطالب اصلیشو نمیگن حتی کتاب

اخه مثلا مثبت فكر ميكنم و اون چيزي رو كه ميخوام در نظر ميگيرم بعد برعكسش اتفاق ميفته خب نا اميد ميشم ديگه ميگم چرته

دائماً يكسان نباشد حال دوران    
اخه مثلا مثبت فكر ميكنم و اون چيزي رو كه ميخوام در نظر ميگيرم بعد برعكسش اتفاق ميفته خب نا اميد ميشم ...

عزیزم قانون جذب یه قانون خیلی گسترده و پیچیده س که اگه مشتاق نباشی و واقعا نخای نمیتونی ازش نتیجه بگیری

عزیزم قانون جذب یه قانون خیلی گسترده و پیچیده س که اگه مشتاق نباشی و واقعا نخای نمیتونی ازش نتیجه بگ ...

شما خودت تا حالا از جذب نتبجه گرفتي؟

دائماً يكسان نباشد حال دوران    
شما خودت تا حالا از جذب نتبجه گرفتي؟

بله و الان وارد یه دوره شدم و دارم اصولی آموزش میبینم و با دوستام تو تل یه گروه داریم اگه واقعا مشتاق بودی پیام بده شرایطشو برات بگم اگه شرایطشو تونستی انجام بدی میبرمت گروه

2738
بله و الان وارد یه دوره شدم و دارم اصولی آموزش میبینم و با دوستام تو تل یه گروه داریم اگه واقعا مشتا ...

منم میشه ببری

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
بله و الان وارد یه دوره شدم و دارم اصولی آموزش میبینم و با دوستام تو تل یه گروه داریم اگه واقعا مشتا ...

سلاااام دوست من 😻

من مدتیه با جذب اشنا شدم و دارم حسابی دنبال میکنم از طریق امیر شریفی 💛🌻

خ علاقه دارم و ایمان کامل هر روزم تمرین میکنم و معجزاتی تو زندگیم دیدم به همین مدت کم .میشه منم عضو گروهتون شم ادم رنگی جان 🍃💚