2733
2734
عنوان

گردنبند دخترم گم شده😭😭😭چطوري به شوهرم بگم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1311 بازدید | 54 پست

حتما بگو من انگشترم یه بار گم شد رو راست گفتم گفت فدای سرت که پیدا شد از خونه چند وقت پیش گوشوارم گم شد قایم کردم شوهرم خودش فهمید همچین دعوا انداخت چرا همون موقع نگفتی اگه من نمیفهمیدم هیچ وقت نمیگفتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو همچین وضعیتی گوشواره هامو گم کردم

بعد که فهمیدم دست پیشو گرفتم

الکی دادو بیداد راه انداختم تو خونه که بابام اینا چیزی نگن😐

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2731
منو دوست خانوادگيمون اومد انگشترام و نيم ستمو از اتاق خوابم برداشته بود شوهرم بشوهرش گف شوهرش زنشو د ...

واااای 

خوبه فهمیدید 

من بودم بعد چن وقت میدیدم نيس 

بعدم کیه ثابت کنه

هیچ
2738

زیر آستر کیفت نگاه کن یه بار دیگه با دقت بگرد .

اگه هم پیدا نشد من بودم به شوهرم میگفتم خودمو دچار عذاب وجدان و دروغ گویی نمی کردم. وقتی شما به شوهرتون راستش رو بگید برا هر مسئله ای شوهرتون بهتون اعنماد میکنه 

واااای  خوبه فهمیدید  من بودم بعد چن وقت میدیدم نيس  بعدم کیه ثابت کنه

منم خيلي اتفاقي فهميدم

شب بعدش داشتيم  ميرفتيم خونه خالم

نگا كردم ب دستم گفتم بزار انگشترامو بندازم

بعد گفتم ولش كن

بعد دوباره پشيمون شدم و رفتم بندازم انگشترمو ديدم آش با جاش نيس كلا

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
شما چیزی شده گم کنید  چی شده بعدش،؟ تعریف کنید روحیه بگیرم

من دکترای تخصصی تو گم کردن طلا دارم.‌ شغلمه اصلا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706