1507
1482

هفته ی پیش دوره دعوت بودم 

دخترم اصلا دوس نداره گردنبند، دید من انداختم گفت منم ميخوام 

تاکییدم کردم در نیاری ها 

آخه يه کم قفلش سخته نميشه گردن خودم بندازم،  کسی باید قفلش و ببنده گردن م 

هيچي رفتیم و طبق معمول  😢😒😒😒 اومد گفت در بيارش 

منم در آوردم وسط مهموني رفتم انداختم تو کیف م 

کیفمم يه کیف کوچیک دوشی که کم توش وسایل جا ميشه 

خلاصه تموم شد دوره و منم کلا یادم رفت از گردنبند 

از اون روزم زیاد برداشتم این کیف م و این ور اونور

دخترمم عادت داره کیفم ک بعضی وقتا میریزه 

يه دفعه امروز یادم افتاد 

رفتم سراغ کیفم هرچي گشتم پیدا نشد😭😭😭

از اعصاب خوردی م کل کیفای ديگه مم گشتم 

نییییست😳😳😳

چرا به حرفش گوش کردم انداختم گردنش 

تو این وضعیت اقتصادی 

چجوری بگم به شوهرم 😰😰

اصلا بحث دعوا ش نیست گناه داره بنده خدا 

شاید هیچ وقت اون کردن بند و نمیفروختیم ولی هرچي باشه دوسش داشتم 

همیشه گردن خودم بود 

احححححح 

از میزان اعصاب خوردیم نميتونم بگم 

سر بچه مم داد زدم سر يه چيز الکی 

شما روشی ندارید چجوری بگم به شوهرم 

هرچند ميدونم دعوا نميکنهلی عذاب وجدان داره میکشم

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

بنظرم بگوراحت میشی

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه پسرم یه صلوات بفرست گلم....مرسی😊به توکل نام اعظمت ...یاالله😊
1475
بهش نگو اصلا

نهههه اصلا نميتونم این و 

میمیرم از عذاب وجدان

اگه نگم هیچ وقت نمیفهمه حواسش نيس به این چيزا 

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >   ۶۱۷۰۰  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      
شما چیزی شده گم کنید  چی شده بعدش،؟ تعریف کنید روحیه بگیرم

منو دوست خانوادگيمون اومد انگشترام و نيم ستمو از اتاق خوابم برداشته بود شوهرم بشوهرش گف شوهرش زنشو در حد مرگ كتك زده بود طلاهارو پس گرفته بود از زنش برگردوند بهمون

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به قدری بی هوا امروز هوای حالمو داری                                   به جز عاشق شدن راهی جلوی پام نمیزاری                                غرور تو نگاه تو ی کوه امید بهم میده                                        کسی میفهمه چی میگم که لبخند تورو دیده...
1485
ب رو نيار گم شدع😐

نميتونم متاسفانه 

انقد عصبی شدم ميخوام يه چی و بشکنم الان 😰

شما چیزی شده گم کنید  چی شده بعدش،؟ تعریف کنید روحیه بگیرم

من نمیگم تاحالاگم نکردم ولی فکرکنم گم بکنم نمیگم نه پیدامیشه هم تازه شوهرم اعصابماخوردمیکنه نگم یادش نمیادچی دارم چی ندارم 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نهههه اصلا نميتونم این و  میمیرم از عذاب وجدان اگه نگم هیچ وقت نمیفهمه حواسش نيس به این چيزا& ...

بخاطر اينكه اعصاب شوهرت خرد نشه نگو بنظرم 

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
1403

حتما بگو من انگشترم یه بار گم شد رو راست گفتم گفت فدای سرت که پیدا شد از خونه چند وقت پیش گوشوارم گم شد قایم کردم شوهرم خودش فهمید همچین دعوا انداخت چرا همون موقع نگفتی اگه من نمیفهمیدم هیچ وقت نمیگفتی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانه ان کسی که رفتیدبهش بگویکم بگرده ببینه انجانیست اگه پیدانشدبعدبگو

آره ميگم 

ولی مطمئنم نيس چون یادمه کیف و بستم بعدم رفتیم بازش نکردم 

منم تو همچین وضعیتی گوشواره هامو گم کردم

بعد که فهمیدم دست پیشو گرفتم

الکی دادو بیداد راه انداختم تو خونه که بابام اینا چیزی نگن😐

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
1508