2737
2734
عنوان

من خواهر ندارم😔

236 بازدید | 36 پست

سلام دوستان خوب هستین؟

دلم خیلی گرفته خیلی احساس تنهایی میکنم ، نه دوست دارم نه خواهر فقط یه برادرم دارم 😍

شما هایی که خواهر ندارین هم حس منو دارین؟

ایشالا یه زنداداش خوبی داشته باشم😍

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨

منم  

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اصلا ناراحت نیستم خواهر ندارم چون اونجوری بابام باید ناز دوتامونو میکشید واسمون خرید میکرد یا مثل الان فقط برای خودم نبود شاید اونو لوس تر میکرد😆😆

حالا من خواهرت بفرمیو😁😁

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
من خواهر ندارم،اما یه زن داداش خوب دارم😍

ایشالا منم داشته باشم😍

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
2738

منم خواهر ندارم عزیزم. من یه عادتی دارم هروقت احساس تنهایی کردم میرم نماز میخونم و همهههه حرفامو به خدا میگم صمیمیترین دوستمه. یعنی اگه باهاش حرف نزنم میترکم. حتی اگه از کسی ناراحتم بشم بازم پیش بقیه نمیگم که غیبت نشه به خدا میگم و سبک میشم

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
منم خواهر ندارم. خیلی تنهاااام . همیشه تنها بودم.  از خدا خواستم بهم دختر بده که همدمم بشه. من ...

ایشالا عزیزم😍😍😍😍😍😍

2706