2737
2734
عنوان

نامزد عصبانی و بددهن

| مشاهده متن کامل بحث + 1848 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روزای سختی رو گذروندی?

از سال ۹۴ تا ۹۶ بدترین روزارو باهاش داشتم  همش گریه دعوا بحث ارامش نداشتم افسرده شده بودم و چون دوسش داشتم هی تحمل میکردم اما یهو به خودم اومدم و نصیحتای خانوادم و دوستامو گوش کردم و فهمیدم واقعا دارم به فنا میرم توی دستاش و خودمو نجات دادم از دستش ما عقد نبودیم فقط نامزد بودیم خداروشکر 

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 
2728
چقد گذشت فراموشش کردی?چیشد تونستی یکی دیگه رو دوس داشته باشی?

عزیزم اونقد طرفت بددهنی میکنه اونقدر دعوای بیخود و الکی میکنه که یواش یواش خودت بیزار میشی ازش  و فقط میخوای جونت و جوونیتو برداری و فرار کنی به یه جای امن و پر اسایش که پر از خندا و شادی و ارامش باشه

الان ازدواج کردی?راضی هستی?دلتنگش نمیشی?

نامزدی هستم الان عزیزم 

راصیم کامل 

اونقدر نامزدم بهم محبت میکنه و خوبیا داره که به هیچ وجه به قبلی فکرم نمیکنم 

2738
نامزدی هستم الان عزیزم  راصیم کامل  اونقدر نامزدم بهم محبت میکنه و خوبیا داره که به هیچ ...

خداروشکر برای منم دعا کنین😔موندم سر دوراهی عقلم میگه مناسبم نیست ولی نمیتونمم دل بکنم

خداروشکر برای منم دعا کنین😔موندم سر دوراهی عقلم میگه مناسبم نیست ولی نمیتونمم دل بکنم

انشالله که عقلت به دلت حکم فرما بشه خانمی

با ارزوی بهترینا ❤

منم ۱۸ سالمه نامزدم سه سال می اومد خاسگاری و من ردش میکردم اخر سر نمیدونم چم شد ومنو خانوادم بعد سه سال راضی شدیم فک میکردم پختس دوسم داره عاشقمه کنارش هیج کمبودی  ندارم...اما دقیقا همین ک عقد کردیم دیگ اون ادم عاشق نبود مث ی پیر بی احساسه...من باشم نباشم براش فرقی نداره.بددهنی و فحاشه...ب همه مشکوکه همش بهم میگه ی روز مچتو میگیریم(باااینک خداشاهده من تا ب این سن با هیچکس ارتباطی نداشتم.)شغلیم نداره  قرار بودنوروز عروسی مونو بگیریم ک ب علت نداشتن پول این اقا انداختن عقب...خسته شدم...افسرده. خوب فکرارتوکن بعد تصمیم بگیر بخدا سخته..

2706