2737
2734
عنوان

نامزد عصبانی و بددهن

1848 بازدید | 62 پست

نامزد من همش دیر جوابمو میده بخاطر دوستاش رفیق بازه دیشب شاکی شدم گفتم واسه منم وقت بذار و اینا گفتم یا با دوستاتی یا سرکاری واسه من وقت نداری دیدنم نمیاد تلفنی خوشش نمیاد حرف بزنیم چت هم ک دیر جواب میده یا میره ما نامزدیم عقد نیستیم از الان بگم انتخاب خودش بودم و دوستم داره فقط زودی عصبانی میشه حرفامو که گفتم عصبانی شد بهم فوش داد ک خفه شو و اگه پیشم بودی بهت یاد میدادم زدن چطوریه(من بعضی وقتا بشوخی میگم از سر دلتنگی میزدمت)منو بلاک کرد(البته ی ساعت بعدش باز کرد)خسته شدم از رفتاراش زود عصبانی میشه و فوش میده عین بچه ها رفتار میکنه (ادعای بزرگی داره ولی رفتارش بچگانس از نظر من)درصورتی ک من هیچوقت نه فوش دادم ن بلاک کردم..از همون دیشب خبری ازش نیست هروقت دعوامون میشه من رفتم جلو اون هیچوقت نمیاد حتی اگه مقصر باشه...عید عقدمونه از این ازدواج میترسم از طرفی همه چی اکی شده و بهم زدن این نامزدی دردسرای زیادی داره و هنوزم دوسش دارم حالا موندم چیکار کنم😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوره نامزدی، دوره شناخت 

اگر این فرد رو با تمام خصوصیات الان شون  می پسندید  بسم الله

و الا حتما پیش یه مشاور حاذق و عاقل و دلسوز برید تا بتونید تصمیم درست و عاقلانه بگیرید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

واس اینه ی گوشی گرفتی دستت منتظری بهت زنگ بزنه یا پی ام بده.. 

سرتو گرم کن ببین چجوری میفته دنبالت ولت نمیکنه... 

مردا دوس ندارن کسی بهشون بچسبه و گیر بده

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
2738

بشین و تا ابد فوش بخور و بچه های عصبی بزرگ کن و زود پیر شو دق مرگ شو.عین مادرم.با یه مرد بد دهن.تو 50 سالگی دق کرد.ما رو عصبی بار اورد و رفت.بابامم عین خیالش نیست رفت دوباره زن گرفت.ببین من 30 سال تجربه دارم.بابام بد دهن و عصبی بود و مادرم صبور.اخرش اونی که باخت خودش بود و ما.حالا خود دانی

ادم عصبی و بیحوصله درست بشو نیست خودم چند سال یكیشو داشتم دیگه ولش كردم الان اینجوره بعدا میخواد چی بشه. هیچوقت فقط به خاطر دوست داشتن تصمیم نگیر. اگه اخلاقش بد باشه به مرور عشقت از بین میره و تو میمونی و پشیمونی 

واس اینه ی گوشی گرفتی دستت منتظری بهت زنگ بزنه یا پی ام بده..  سرتو گرم کن ببین چجوری میفته دن ...

واقعا دوس ندارن؟!پس چرا نامزدم یاهمون شوهرم که توجه میکردم بهش بم میگه محلم نمیدی و سردی و دوسم نداری و...؟!؟

2706