2726
عنوان

خدا همتونو شفا بده(مخاطبم اونایی هستن که مریضن)

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا نخوندم و نمیدونم چیه . ولی دو روزه تو سایت اسم است خانمه . دو روزه هم طرفداران فقط با فحش و بی ادبی تاپیک میزنن .

ببخشید 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728
اره براااای هزارمین بار😓

خب خوششون نمیاد وارد تاپیک نشن مثل بچه دو ساله گزارش میزنن که چی اخه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
من کلا نخوندم و نمیدونم چیه . ولی دو روزه تو سایت اسم است خانمه . دو روزه هم طرفداران فقط با فحش و ب ...

دقیقا با فحش میان جلو

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

کساییکه گزارش میزنن روانی هستن. 

لیموناد خودش اول تاپیکش گفته دستم کنده نمیتونم سریع تایپ کنم گزارش نزنید. 

اه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
کساییکه گزارش میزنن روانی هستن.  لیموناد خودش اول تاپیکش گفته دستم کنده نمیتونم سریع تایپ کنم ...

روانییه زنجیره ای😶

گمشِده دَر جَنگلِ مَتروکهٕ افکارِ خود...🙃

حرصمو درآورد این دختر

چرا انقدر باهاشون راه میاد و کوتاه میاد اه

بچه ها باید تا باز میشه تند تند از متن هاش اسکرین بگیرید بعد بشینید بخونید

وگرنه هی گزارش میزنن نمیذارن

دلیلشون چیه ناموسا؟؟؟

اقا خدایی بگید چی شد من تا یخچال خالی خوندم 😐

دعوا میشه سر یخچال حمید عوضی زنگ میزنه با مادر ندا میگه یخچالو پر کنید و دعوا بالا میگیره و قهر و طلاق و اینا بعدش میان گوه خوردیم اینام میبخشن

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
2706