2737
2739
عنوان

کاربر لیموناد عزیز

371 بازدید | 16 پست

عزیزم شما چند بار تاپیکت ترکید گفتی تازه واردم بلد نیسم الان همشو میذارم پس چرا نذاشتی؟ چرا سرکار میذاری یه تاپیکو ۱۰ روز طول میدی؟ الان که فهمیدی باز همون رفتار قبلیو کردی

من اصلا گزار نزدم ولی الان داشتم میخوندم دیدم نوشت تعطیل شد تا اونجایی که بابات قبول کرده عروسی بگیره خوندم

لطفا یکم به شعور بقیه احترام بذار عزیزم مرسی.

بچها یکی تگش کنه نمیتونم

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه بفهمم کی گزارش میزنهههه😑😑😑

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

لیموناد اسمتو بزار سن ایچ استتار کن تا نشناسنت بعد تاپیک بزن

داستان زندگی سن ایچ

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738

ولي خيلي كاره بدي زرت زرت گزارش ميزنين بخدا بخاطر همينه ايران پيشرفت نميكنه هر چقدم توضيح ميدي عين ربات اصلا حرف حاليشون نيست انگار بخدا ايرانيا خيلي عقب افتاده ان خودمم ميگم فقط بايد از اين مملكت خراب شده و آدماش فاصله بگيري بخاطر همينم هست ميگن ماشين نخرين زرتي ميرن ماشين ميخرن تركيه با اون كم عقليش دلار رو آتيش زد ما ميريم دلار ميگيريم بدتر خيلي ملت كند ذهني هستيم 

ولي خيلي كاره بدي زرت زرت گزارش ميزنين بخدا بخاطر همينه ايران پيشرفت نميكنه هر چقدم توضيح ميدي عين ر ...

عزیزم اگه این تاپیک خارج زده میشد وضعش این نبود از همون دقایق اول استارترش رو تعلیق میکردن بخاطر بی انظباطیش .استارتر چرا این همه آدمو معطل خودش کرده .هر جای دنیا بود همین کارو میکردن .😕😅😅😅

عزیزم اگه این تاپیک خارج زده میشد وضعش این نبود از همون دقایق اول استارترش رو تعلیق میکردن بخاطر بی ...

عزيزم سريال تو خارج ميذارن هفته اي يه بار كسي هم اعتراض نميكنه فك كنيد اينم يه سريال اسي كه بيكار نيست بشينه مدام تايپ كنه هر كس دوست نداشت ميتونه نخونه بره بيرون چرا گزارش يه عده دارن ميخونن به شعوره اونام توهين ميشه اصلا چرا حق يه نفر رو كه دوست داره بخونه با خود خواهي و كم عقلي ازش ميگيريم واقعا متاستفم بخاطر همين ايران هيچ وقت پيشرفت نميكنه 

2706