2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تیزرو تو این کار معروفه دیگه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
دکتر فریده سلطانی خوبه 

پسر اولم رو بارداریم میرفتم چکاب پیش اون

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

دوستان الان ديگه همه چيز انلاين شده من يكي از دوستان كه هم دانشگاهي من بود از اهواز با دكتر طاهره مختاريان در تهران درارتباطه و انلاين شروع كرده من اين دكتر رو ميشناسم فكر كنم بيست پنج سالي سابقه داره و عروس يك پروفسور ژنتيكه و كارش حرف نداره هركي پيش رفته جواب گرفته و از روش هاي خطرناك و مضرر هم استفاده نميكنه من دكتر طاهره مختاريان رو به عنوان بهترين دكتر در انتخاب جنسيت فرزند پسر يا دختر پيشنهاد ميكنم و تلفن و پيجشو براتون ميذارم انشالله به حق امام زمان همه شما به آرزوهاي قشنگتون برسين الان همه ميتونن از اروميه و همه جاي دنيا با دكتر مختاريان بصورت انلاين ارتباط برقرار كنن

https://instagram.com/tahereh_mokhtarian_phd?igshid=8pnwyyapb8js 

اين پيجشه👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻

اينم واتس اپ منشي

٠٩٠٣٦٧٠٨١٧٠

سيد خندان ابتداي سهروردي شمالي خيابان قرقاول (خ سلطاني)پلاك ٩ واحد ٤ تلفن ٨٨٧٤٦١٥٢-٠٢١