1345
1273

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

کاربریتو کلا عوض کن

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
1350
نمیشه بپذیر ک تو تا ابد فوکولی

چ خوب ک پروفایلتو عوض کردی این بیشتر بهت میاد

چند تا خط حرف دارم باهات 🗣چند تا خط درد و دل 😞از وقتی تنها کردی منو 👧تو خیابونا ول 👧ــ🚶‍♂️ یکیو ترجیح دادی به من 👫 غرور من شکست 💔🤦‍♀️ وای تو چه درسی دادی به من 😭 عشق بدترین تجربست 👊🔒💖

خدا یکی و نام کاربری یکی

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1348
چ خوب ک پروفایلتو عوض کردی این بیشتر بهت میاد

دیگه قول میدم تا ابد همین بمونم هوسی نشم 😂😂

یه چندمدت نرقصیدیییم ، به پای نی‌نی‌سایت هِی چسبیدیم، میگیم کو کاری وکو تفریحی، تینا رو شما از دست میدین     
دیگه قول میدم تا ابد همین بمونم هوسی نشم 😂😂

آفرین ب تو   

چند تا خط حرف دارم باهات 🗣چند تا خط درد و دل 😞از وقتی تنها کردی منو 👧تو خیابونا ول 👧ــ🚶‍♂️ یکیو ترجیح دادی به من 👫 غرور من شکست 💔🤦‍♀️ وای تو چه درسی دادی به من 😭 عشق بدترین تجربست 👊🔒💖
1288
چرا به تو گیر دادن دخترا تو مرد وقیح

من فقط گفتم چرا تاپیکاشو گزارش میزنین بزارین ببینیم مرضش چیه برگشتن گفتن برو شمارشو بگیر باهاش قرار بزار