2737
2734
عنوان

شوهرم همش دوس داره بره خونه مامانش

4847 بازدید | 45 پست

انگاریه پاش خونه خودمونه یه پاش اونجااگه یه روزکامل خونه باشه باید حتماغروبش لباس میپوشه میره خونه باباش اینا..دوتاکوچه فاصله دارن تاحالانشده سه روز پشت سرهم خونه خودمون باشیم حتی شده منم تنها بزاره خودش میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه مردا همینن ،اینو گفتی بدونی تنها نیستی😐✌

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
2728

خب بره 

چیزی از شما کم میشه مگه ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738

خب بره خونوادشن نزدیکم هستن چ اشکالی داره بره سربزنه!!

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

شوهر منم همینه باید حتما یه سر خونه مامانش هر روز بزنه اکثر مردا همین اند من یکم اولا باهاش بحث کردم فایده نداشت تو هم ولش کن برا خودت خوش باش بهش خیلی توجه نکن

دست خدا بالاتر از همه دست هاست

عزیزم تو خوبه دوکوچه فاصله داره من تازه عروسم تو یک آپارتمان قرار بود بشینین ک من مخ شوهرمو زدمو اوردمش خارج از کشور خداروشکر ازمون دورن وگرنه الان منم این تایپکو میزدم فقط میگم خدابهت صبر بده هیچ اندازه شوهر وابسته بدنیست الانم هرشب تا صدای مامی جونشوو نشنونه نمیخابه 😞😒

2706