2733
2734

پانزده سال پیش ما رفتیم خاستگاری برای برادر شوهرم... دختره را مادر شوهرم تو مسجد پیدا کرده بود... گفته بود پدرم تاجروخفرشه وخودممبالا شهر اصفهان محیط ککارمه ... ودترین محلهخونشونمای اصفهان بود جوری به مادر شوهرم داده بودکه از یه جایه با کلاس شهر شروع میشد... خلاصه از اول با دروغایه بزرگ خودشو به مادر شوهرم معرفی کرده بود...حتی شمارشو که میخواسته به مادر شوهرم بده... خودکار نداشته مداد چشم ازدستیشدستیش میگیره وداخل کیف مادر شوهرم یادداشت میکنه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

باید جاریتم بیاد تاپیک بزنه امان از دست جاری کم سواد من😂😂خب خواهر یه بار متنو بخون بعد بفرست

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

انقدراین جاریه من ززرنگه میگه تا حالا تو صف هیچ چیزی معطل نشده..... همش با دروغ نفر اول کارشو راه انداختن.......حالا ما رفتیم خاستگاری....وکلا با یه خانواده دروغگویهبزرگ شدیمپنجشدیمپنجتا خواهر ببودن...که ریس  خواهر بزرگتره بوددر

2706