2737
2734

بستگی داره چقدر بخای هزینه کنی

دختر من سرویس چوبشو عوض کردم‌نوجوان براش گرفتم ۵ سالش شده دیگه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه چیشو گرفتی؟لباس و لوازم بهداشتی و کمک غذایی؟

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
بستگی داره چقدر بخای هزینه کنی دختر من سرویس چوبشو عوض کردم‌نوجوان براش گرفتم ۵ سالش شده دیگه

چقد زود عوض کردی!

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2738
چقد زود عوض کردی!

تختش گهواره ای بود نمیشد توش بخابه

کمداشم جوری گرفتم با خودمون اشتراکی استفاده کنیم

قبلیا رو فروختم😊

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
نه فقط اینا یی ک گفتی مونده

هرچی گرفتی مارک چیکو بگیر

سرلاک خوریش خیلی واجبه

راستی یچی دیگه هم خیلی ب کارت میاد خشک کن ۴ عددی مارک کارتز انقد خشگله و کارامده ک حد نداره

پتو دورپیچشم مارک کاراز خیلی خوبه و طرحای مختلف داره

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           

عکس رو حوصلم نمیشه بگیرم ولی براش اینارو خریدم

کالسکه، روروئک، صندلی غذا، صندلی ماشین، کریر، اغوش، ساک وسایل، تخت و پارک. اینا همش سرویس سر همه

تخت، کمد ، میزتوالت چوب برا نوجوان

سرویس خواب برا رو تخت نوجوان، خوشخواب

سرویس خواب برا رو تخت و پارک

4 تا سرویس خواب برا مهمونی

تشک لبه دار حمل نوزاد، بالشت شیر دهی

مینی واش

عروسک

ماشین شارژی

لوازم بهداشتی

سرویس مسواک و شونه و ....

شیشه شیر 7 تا

پستونک 3 تا

لباس تو خونه سرویسی از هر سایز 3 تا

لباس تو خونه معمولی خیلی زیاد

لباس مهمونی هم تابستونه، هم پاییزی و هم زمستونی

پتو دور پیچ

تشک بازی

کفش برا لباساش 

بقیش رو یادم نمیاد

منم دخترم ۵ سالشه عوض کردم  چون دل ادمو میزنه سرویس نوزادی

اخه من نوزاد نوجوان گرفتم برا دخترم الان که نزدیک 4 سالشه ،هنوز تختشو از هم باز نکردم 

اینقدم نوهست و نازه که حالا حالا ازش استفاده میکنیم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706