2733
2734

سلام بچه ها 

خوبید ؟ احساستون به خانواده شوهرتون متغیره شماها هم ؟ بعد اینکه اگر مادرشوهرتون هی بخواد نظر بده و براتون برنامه بریزه که مسافرت برید با هم ! شماها چی کار می کنید ؟

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساس خاصی ندارم ببینمشون اون لحظه سرگرمم نبینمشونم یکماه دوماه مهم نیس...سفر کنسله چون اصلااا اهل خرج کردن نیستن و کاملا چتر میشن

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
2731
نه مادر شوهرم خداروشکر هیچوقت دخالت نمی کنه همیشه ازمون نظر می پرسه اول فک می کردم خانواده شوهرن بدن ...

😑 خوش به حالت مال من هی پیشنهاد می ده که با هم بریم سفر ! چی کار کنم به نظرت ؟

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر

من خیلی خوب بودم باهاشون خیلی زیاد همه جیمون باهم بود حرفی بینمون پنهون نبود اما بعد  ازشون دروغ شنیدم و دورویی دیدم ازشون بدم اومد و قط رابطه کردم 

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

برا من هر ماه داره با پسر مجردش میره باز چشمش به ماست😡

چه گیری کردم من.

سرکار میرم یه چند وقت بیکارم و باید شوهرم ببره بگردونه منو خودش میندازه وسط که منم میام😡هر ماه داره میره ولی سیرمونی نداره 

جرات ندارم جایی برم دم میشه

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2738
احساس خاصی ندارم ببینمشون اون لحظه سرگرمم نبینمشونم یکماه دوماه مهم نیس...سفر کنسله چون اصلااا اهل خ ...

من الان به نظرت چی کار باید بکنم شوهرم را همینطوری هر ۲ ماه یه بار می بینم برای چی باید هی تحمل کنم و کوتاه بیام اخه 🙁

برا من هر ماه داره با پسر مجردش میره باز چشمش به ماست😡

اه مگه شوهر نداره ! مال منم با مجرد کاری نداره چون اصلا مجرد رو نمی ده بهش 

اه مگه شوهر نداره ! مال منم با مجرد کاری نداره چون اصلا مجرد رو نمی ده بهش 

شوهر داره ولی پدرشوهرم رانندگی بلد نیس بعد کلا از اون خونوادهان که باید پسرا خرج بدن😡جهازو باید داداش بده کلا ابجیاش خیلی تیغ زدن داداشا رو شوهرم کردن میل ندارن دست بکشن

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
من الان به نظرت چی کار باید بکنم شوهرم را همینطوری هر ۲ ماه یه بار می بینم برای چی باید هی تحمل کنم ...

زیر زیرکی کنسلش کن دیگه

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
2706