2726
عنوان

شما چیا بلدین؟

170 بازدید | 20 پست

بیاین بگین چه چیزایی بلدین.  فرقی نداره چی 

تو رفتار و اخلاق...خانه داری... آداب معاشرت...سیاست...خلاصه هرچی بلدین بگین یاد بگیریم 😊

من یه اخلاقم اینه که قهر بلد نیستم تو زندگی مشترکم. مثلا هر احساسی هر فکری هر مشکلی داشته باشم بهش میگم و باهم حرف میزنیم که مشکلی بینمون نمونه. تاثیرم مثبتم داره رو زندگیم 

منم اصلا بلد نیستم قهر کنم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم نمی تونم قهر کنم هر حرفی دارم بهش می زنم

موقعی که عصبانی میشم ازش همون موقع نگه میدارم خودمو بعد با لحن آرومتری میگم و پیش خودم میگم یه چیز کوچیک ارزش اینو نداره که موجب رنجش هم بشیم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2728

من زن با تفکر اقتصادی ام ازون زندگی بساز ها 😁

آشپزیم عالیه 

اهل هنر و موسیقی و خیاطی ام، ارشد معماری دارم با سابقه کاری زیاد 

الانم بخاطر بچه داری فعلا شدم یه کدبانو تمام عیار که بچم خوابوندم در خدمت شما 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

آشپزیم بینهایت خوبه

نقاشی وطراحی بلدم, گلدوزی هم بلدم

خیلی کاردستیهای قشنگی میتونم درست کنم

ترشی ومربا ولواشک ومیوه خشک های خوش مزه ورنگارنگ بلدم درست میکنم

منم مثل اسی وقتی از دست شوهرم عصبانی میشم وباهاش بحثم میشه نمیذارم به درازا بکشه

خیلی مهربان ودلسوز هستم

عاشق بچه هامم واز زندگی باهمسرم راضی ام

خوش لباس ومرتب هستم

خونمو خیلی خوب دیزاین کردم طوریکه دیگران هم از خونه من ایده میگیرن

خیلی مقتصد هستم اهل اصراف وبریز بپاش نیستم

خرج اضافی رو دست همسرم نمیذارم و تو زندگی همیشه همراهشم

من قهر بلدم ولی شوهرم احازه نمیده قهر باشم با داد و دعوا هم ‌‌شده سه کاری میکنه حرف بزنم از قهر بدش میاد😭

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706