2726
عنوان

سلام مذهبی ها بیاید لطفا

410 بازدید | 38 پست

سلام

خواهرا نذر سفره یا غذای پختنی یا هر نذر خوراکی دیگه و نذر های مجربی که بلدید لطفا بهم یاد میدید؟؟

خصوصا نذرهایی که تو محله هاتون سینه به سینه نقل میشه

ذکر و دعا و ختم هم بلدید راهنماییم کنید ممنون میشم؟؟

خودم از چله حدیث کسا حاجت گرفتم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم از حضرت عباس خواستمو شفاعتمو کرد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

چله مخصوصش از ولادت حضرت معصومه هست تا عید قربان

اسمش چله کلیمیه

هر ختمی میشه برداشت

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

نذر خوراکی برای بچه های کار یا اینایی ک میرن از تو سطل آشغال جمع میکنن غذا بخر بده

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

یه نذر دیگه ام هم چله زیارت عاشورا بود خیییلی زود حاجت گرفتم

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

سلام 

چله حدیث کسا و سوره یس،  چهارده بار سوره یس به نیت امام جواد علیه السلام میوه دل امام رضا 

اذکار صلوات بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم یا اباصالح المهدی ادرکنی 

بسیار مجرب و سفارش شده است 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706