2726
عنوان

تجربه بادنده اتومات يا دستي

346 بازدید | 42 پست

من ميخوام ماشينمو عوض كنم و دنده اتومات بخرم

ميخواستم بدونم دنده اتومات قلق خاصي داره يا خير؟؟واينكه رانندگي باتوجه به اينكه من تاالان پشتش ننشستم و ماشينم دنده دستي بوده راحتتره يا نه ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اتوماتم بدیای خودشو داره برای من توی جاده دنده قفل کرد یبارجانمیرفت اصلا خلاصه مجبورشدم زنگ بزنم امدادخودرو بکسل کنن ببرن نمایندگی

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (

فقط اتومات من الان ماشينم اتوماته واقعا نميتونم با دنده اي اصلا سركنم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
اونوقت قاطي نميكنين چون كلاج نداره

من خب قرار نبود که اون ماشین اتومات ماشین خودم باشه که قاطی کنم

ماشین یکی از دوستان بود سوار شدم یه دور زدم خیلی راحتتر بود

اما من شخصا اگر قرار باشه انتخاب کنم سمند خودم رو ترجیح میدم😂با همه چیش خو گرفتم😅

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706