2737
2739
عنوان

😢 خیلی ناراحتم

357 بازدید | 36 پست

یک هفته اس همش دندون درد دادم دردشو یا با قرص یا اسپری آروم میکنم شوهرم اصلا به روی خودش نمیاره که بریم دندون پزشکی همش میگه قرص بخور. امروز بهش میگم بیا فردا یا پس فردا بریم دندون پزشکی همش خودشو میزنه به اون راه و جواب نمیده . 

انقد از دستش ناراحتم که دارم میترکم از غصه .

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشو برو سیر رو خورد کن بزارش رو دندونت خیلی میسوزونه دردش تحمل کن کم کم اروم میشه بعدمدیگه درد نداری

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2731
خودت تنهایی نمیشه بری؟

همیشه خودش میبرتم همه جا الان میبینه دارم درد میکشم هیچی نمیگه .

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
2738
شاید پول نداره

عزیزم هم خونه پول داریم نقدی هم تو کارتش ولی انگار دلش نمیاد با اینکه همیشه ولخرجه 

2706