2726

انشاءالله به زودی زود 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انشاءالله به زودی زود 

چقدر دیر شده یه مدت رو خودم کار میکردم که برام مهم نباشه و خوش باشم تو زندگی ولی نبود بچه خیلی حس میشه تو خونه م سوت و کوره شوهرمم بیشتر نصف روز سرکاره منم تنهام

انشالله به لطف خدا و امام علی(ع) زود باردار میشی

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
بهش خیلی فکر کنی بدن مقاومت میکنه😁

بهش فکر نمیکنم ولی هر جا میرم یادم میارن با سوال هاشون. زن دایی شوهرم جلو همه بهم میگه برو دکتر باردار بشی اعصابم بهم ریخت 

چقدر دیر شده یه مدت رو خودم کار میکردم که برام مهم نباشه و خوش باشم تو زندگی ولی نبود بچه خیلی حس می ...

مگر چقدر وقته تو اقدامی ؟

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
بگو برو دکتر بگرس چیکار کنم تو کار مردم دخالت نکنم 

پیله کرده بود برو دکتر چرا‌نمیری من گفتم دلم نمیخواد برم به بچه هم فکر نمیکنم هی میگفت چرا برو .حالا خودش با شکم گنده جلوم نشسته خواهر شوهرام هم که بچه داشتن هم نشسته بودن تازه مهمونم داشتن 😐😭😔

شش ساله ازدواج کردم. فقط چند ماهی جلوگیری داشتیم 

میدونم چقدر سخته حرف اطرافیان .خودم کشیدم میدونم چه حسی داری اما امیدت به خدا باشه منم امیدم رو از خدا قطع نکردم میدونم بلاخره دست شما و منو تمام منتظرا رو میگیره 

2706