2726
عنوان

چکار کنم زود دهانه رحمم باز بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 54 پست
ورزشای لگن بکن  دوچرخه ثابت بزن  سک.س کن حتما  مامانم شب اونکارو کرد فرداش زایمان ...

مامانت😳😳😳😳

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

منم تازه عروسم ی سوال مربوط ب زنان دارم بزرگترین مشکلمه اینجا پرسیدم نی نی یارا منو اخراج کردن هنوزم ک هنوزه بعد سه ماه مشکلم حل نشده ...میترسم بپرسم بازم اخراج شم

عروسی کردم😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خوشبحالت من که هنوز بسته ام...😄😄😄 بچم قراره با آمپول فشار دنیا بیاد...

بخدا آمپول فشار اصلا ترسناک نیست

من سه روز درد کشیدم همه اش ۲ سانت بودم تا اینکه کیسه آب م پاره شد آمپول فشار زدم دو ساعته فول شدم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
منم تازه عروسم ی سوال مربوط ب زنان دارم بزرگترین مشکلمه اینجا پرسیدم نی نی یارا منو اخراج کردن هنوزم ...

زود بپرس!

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
منم تازه عروسم ی سوال مربوط ب زنان دارم بزرگترین مشکلمه اینجا پرسیدم نی نی یارا منو اخراج کردن هنوزم ...

خب از متخصص بپرس اگ اینستا داری من ینفرو معرفی کنم عالیه

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
عجله داره چون جفتم مشکل خون رسانی داره شدید  برا اینکه اکسیژن ب بچه برسه زود باید زایمان کنم&n ...

خوب وقتی بچه تو خطره چرا سزارین نمیکنه دکترت؟

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
2706