1147
1292
عنوان

چکار کنم زود دهانه رحمم باز بشه

359 بازدید | 54 پست

الان هفته سی  هفت هستم باید سریع زایمان کنم دکتر بهم گفته باید تا وسطا اون هفته طبیعی زایمان کنی براهمین پیاده رویی بکن حسابی 

وگرنه با آمپول فشار زایمان می‌کنی 

الان یک سانت باز شدم 

چکار کنم زود باز بشم 

بی نهایت استرس دارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی 

ورزشای لگن بکن 

دوچرخه ثابت بزن 

سک.س کن حتما 

مامانم شب اونکارو کرد فرداش زایمان کرد 

سک.س واقعا موثره واس زایمان کردن

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی تو دلیم یه دونه صلوات بفرستین؟❤️

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

برای چی 37 خوب بزاره روال خودش 😒

بعدم یهو نمی تونی که گلم اگه گفته پیاده روی خوب،همون کار بکن سر خود کاری نکن بچه آسیب بزنی 

..خدایا خدایا. ...تو با این بزرگی ...در این اسمانها....چنین آرزوی بدین کوچکی را ..... برآورد.. خدایا...................................................................خدا جونم ممنون بخاطر نعمتی که بهم دادی همیشه شکر گذارتم 🙏
1320

آمپول فشار خیلی خوبه سریع دهانه ی رحم رو باز میکنه و فول میشی

نزدیکی زیاد کن که حتما تو ریخته بشه ببخشید واضح گفتم

پیاده روی کن

گل گاوزبان دم کن بخور

کاربر قدیمی م رمزم رو فراموش کردم دوباره عضو شدم.آلزایمرم خودتون دارید😁😁😁

خوشبحالت من که هنوز بسته ام...😄😄😄

بچم قراره با آمپول فشار دنیا بیاد...

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬
ورزشای لگن بکن  دوچرخه ثابت بزن  سک.س کن حتما  مامانم شب اونکارو کرد فرداش زایمان ...

مامانت اومد برات تعریف کرد؟

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊
1226
ورزشای لگن بکن  دوچرخه ثابت بزن  سک.س کن حتما  مامانم شب اونکارو کرد فرداش زایمان ...

مامانت😳😳😳😳

..خدایا خدایا. ...تو با این بزرگی ...در این اسمانها....چنین آرزوی بدین کوچکی را ..... برآورد.. خدایا...................................................................خدا جونم ممنون بخاطر نعمتی که بهم دادی همیشه شکر گذارتم 🙏

منم تازه عروسم ی سوال مربوط ب زنان دارم بزرگترین مشکلمه اینجا پرسیدم نی نی یارا منو اخراج کردن هنوزم ک هنوزه بعد سه ماه مشکلم حل نشده ...میترسم بپرسم بازم اخراج شم

عروسی کردم😄
خوشبحالت من که هنوز بسته ام...😄😄😄 بچم قراره با آمپول فشار دنیا بیاد...

بخدا آمپول فشار اصلا ترسناک نیست

من سه روز درد کشیدم همه اش ۲ سانت بودم تا اینکه کیسه آب م پاره شد آمپول فشار زدم دو ساعته فول شدم

کاربر قدیمی م رمزم رو فراموش کردم دوباره عضو شدم.آلزایمرم خودتون دارید😁😁😁
1290