2726
عنوان

اگه برگردید به بیست سالگی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 87 پست

من ٢١ سالمه و ميگم همين ديوونه بازياى الانم، البته يكم پارسال تو كارى كه كردم تجديد نظر ميكردم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه کاری برای خودم جفت وجور میکردم یسری کتاب دارم اونارو میخوندم کلی اشتباه داشتم انجامشون نمیدادم صددر هزار بازم ی کاری برای خودم جفت وجور میکردم

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2728

من فعلا بیست سالم نشده

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

من الان۲۴سالمه ولی وقتی ۲۰سالم بود دوس داشتم همه چیو داشته باشم میجنگیدم که همه چی ماله من بشه یجورایی حریص بودن سمج بودن پافشاری کردن برای بدست آوردن چیزی یاکسی.الان که فکرشومیکنم نباید زیادی اصرار میکردم یا میجنگیدم بعضی وقتا باید بعضی چیزارو به حال خودشون بزاری باید رهاشون کنی

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊

حتما تلاش میکنم بهترین رشته و دانشگاه رو قبول بشم بعد از درس یا همزمان میرم سر کار

ابا اینکه ازدواج کردم شوهرمم مرد ایده عالیه بازم حسرت اون روزارو دارم و فوق العاده به پدر و مادرم رسیدگی میکنم

بعد که به خواستهام رسیدم اونوقت ازدواج نه با هر کسی با تحقیق فروان و مشورت درست حسابی

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

بخاطر كسى كه ميدونستم باهاش نميتونم شب و روزمو گريه و غصه نميكردم، به جاش بيشتر خوش ميگذروندم 

يه هنرى كنار درس خوندنم ياد ميگرفتم كه حداقل الآن كه كار پيدا نكردم استفاده كنم

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
2706