2726

تو روغن تفت میدید؟

خام؟

آبپز؟

یا جور دیگه

و تا چند وقت توی فریزر نگهشون میدارید؟

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خام بهش آبلیمو میزنم خوردش میکنم میزنم فریزر میخام مصرف کنم اول ابپز میکنم تو ابلیمو تا سفید بشه اما یکی از اقواممون تو خونه کنسرو قارچ درست میکنه خیلی خوب

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

بلانچ کن بزار فریزر

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
قارچ که همیشه تازه ش هست چرا توی فریزر نگه میداری؟ دیگه خاصیتی نداره اونطوری

آخه زیاد خریدن

حیفه دیگه

مجبورم بزارم فریزر

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

خام تا هروقت که بخوای 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706