2410
2553
عنوان

حالت تهوع دایمی و رفلاکس 😢

1762 بازدید | 78 پست

دوستان من اول ابان استفراغ و حالت تهوع گرفتم که تا سه هفته استفراغ بود بعدش شد حالت تهوع و تو اون سه هفته پیش دکتر هما کرباسی، ناهید عبدل ابادی و دکتر حاج باقری رفتم بعدش فقط حالت تهوع موند و گفتند از اعصابه تا اینکه دکتر حاج حیدری هم رفتم قرص دومپریدون و پنتوپرازول و فاموتیدین داد دو هفته خوردم خوب شدم بعد از قطع حالم بد شد و گفتم پس برم بازم بخرم و بخورم رفتم خریدم و خوردم یه هفته بهم نساخت و گفتم پس از اعصابه رفتم دکتر مظاهری و برام اس سیتالوپرام ایرانی نوشت خوردم با دوتا قرص دیگه تازه بدتر شدم اضطراب و افسردگی و... دیونه شدم بعد از پنج هفته قطع کردم و رفتم دکتر طب سنتی دکتر فاطمی نیا گفت نافمه و برام جا انداخت خوب نشدم رفتم دکتر بانکی تو خانه اصفهان جا انداخت بازم خوب نشدم و بعدش رفتم طب اسلامی داروهاش را یه هفته خوردم بدتر شدم و اینکه گفتم پس از اعصاب داروهای سری دوم رفتم گرفتم رود هامو خشک کرد پیش دکتر حاج باقری و خوب نشدم و بدتر شدم که دیگه بعد از عید اندو کردم فتق هیاتال، رفلاکس شدید، ورم، التهاب شدید داشتم علایم حالت تهوع دایمی، رفلاکس دایمی، ترش کردن، صبح و شب درد معده، درد قفسه سینه، گلو درد دایمی و... همراه با یبوست پیش دکتر احمدیان دارو بهم داد نساخت الان روز شنبه رفتم نوبتم بود برام قطره متوکلوپرامید و امپرازول و باکلوفن نوشت ده روز دیگه باید برم و دکتر اعصابم روز شنبه خراب کاری کرد اومد یه قرص اعصاب دو قطبی نوشت که ترانکوپین هست غیر از قرصای اعصاب اس سیتالوپرام و کلردیازپوکساید برای همین من این قرص را نمیخورم صبر کردم که قرصای معدم چیکار میکنه بعدم ده روز دیگه دکتر اعصاب دیگه میرم ازش درمورد حالم میپرسم دعا کن که تا ده روز دیگه با همین قرصا خوب بشم که دیگه قرص قوی برای اعصاب نخوام بخورم

تورخدا کسی مثل من بوده خوب شده باشه و... 

واقعا داغون شدم این داروها را باید چه مدت بخورم تورخدا راهنمایی کنید و... 

با کاربری خواهرم اومدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وای 😔😔 بخدا ادم ک مریض میشه اونقدر اذیت نمیشه ب اندازه وقتی ک ۱۰۰تا دکتر میری هیچکدوم دردت رو نمی فهمن اینش بده ، دارو میدن میخوری بدتر میشی بهتر نمیشه

طب سوزنی هم برای اعصاب و گوارش خوبه اول اینو برو جای مطمین

2714

منم دوسال حالت  تهوع و استفراغ دارم هرچی ازمایش و سونو و اندسکوپی بود انجام دادم چیزیم نبود تا اینکه خودم فهمیدم عصبیه منم مثل تو وقتی میرم دکتر تا داروهارو هست خوبم بعدش بد میشم دوباره

تا حالا نشنیدم اصلا مکه رب به داریم 

دکتر به من بخاطر ترش کردن داده برو عطاری بگو بعد از هر غذا یه فاشق مرباخوری با آب گرم بخور 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
منم دوسال حالت  تهوع و استفراغ دارم هرچی ازمایش و سونو و اندسکوپی بود انجام دادم چیزیم نبود تا ...

خوب عزیزم من حتی داروها هم خوبم نمیکنه شما چه داروهایی میخورید که خوب میشید باهمونا

معدت سردیش زیاده.. برو تو طب استاد خیر اندیش بخون. یه پسر خارجی همینطور بود. دور از جون فک کردن میمیره. ولی استاد نجاتش داد. چهل  روز بهش عسل نعناع و بارهنگ داده بود. میگفت همش استفراغ داشته.. هیچیم نمیخود. بعد چهل روز خوب خوب شده. حتی والدینش پولدار بودن خواسته بودن واسه استاد خیراندیش تو کشورشون یه مرکز تحقیقاتی باز کنن.. 

خوشحالی یعنی ....
2706