2733
2734
عنوان

نون و ابم کم بود شوهر کردنم چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 62 پست
والا عزیزم منم محدود کردم رفت و آمد ها رو انا از دور هم که شده نیش خودشونو میزنن

اره نیش خودشونو میزنن ب منم اما من بازم محل نمیدم خخخخخخخخخ زنگ میزنن پشت تلفن غرمیزنن

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
اره نیش خودشونو میزنن ب منم اما من بازم محل نمیدم خخخخخخخخخ زنگ میزنن پشت تلفن غرمیزنن

والا انگار جنایت کردیم پسراشون رو داریم ضبط و ربط میکنیم یه بار دیدی گفتیم مال بد بیخ ریش صاحابش خخخخ😂😁 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
واقعا گاهی ادم راحت میشه طلاق اخر راه نیست بخدا

ما كلا از سالهاي زياد مشكل داريم تا الان من حفظ كردم زندگيمو ديگه مشخصه نفسهاي اخرشه زندگيمون بخوام داستان زندكيمو بگم گريتون ميگيره والا همه ميگن خيلي زن با اين ميسازي منم دوست مدارم جدا شم اما ميبينم نميشه  

hair coloris ~ hair keratin 
والا انگار جنایت کردیم پسراشون رو داریم ضبط و ربط میکنیم یه بار دیدی گفتیم مال بد بیخ ریش صاحابش خخخ ...

اخ اخ انقد دلم میخاد ۱بار این حرف و بزنم انقد دلم میخاد بفرستمش خونه باباش

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2738
تو شوهرت خوبه منطقی حرف بزن..منم خیلی دوستانه گفتم از رفتارای بابات خوشم نمیاد الان سالی دوبار میریم ...

وای اگه سالی دوبار برم ک منو این همه خوشبختی محاله 

یعنی زندگیم هیچی کم نداره

ما كلا از سالهاي زياد مشكل داريم تا الان من حفظ كردم زندگيمو ديگه مشخصه نفسهاي اخرشه زندگيمون بخوام ...

جدا شو 

جونت ازاد میشه 

اولش شاید سخت باشه ولی بعدش نفس می کشی

دیدم ک میگم

اخ اخ انقد دلم میخاد ۱بار این حرف و بزنم انقد دلم میخاد بفرستمش خونه باباش

والا چند وقت پیش باز بحثمون شد سر خوتواده مزخرفش گفتم میدونی چیه؟برو ور دل ننت بشین تا بپوسی اولش خندید فک کرد طبق معمول دارم شوخی میکنم دید نههههه اینبار جدیه گفتم اگه فک میکنی اونا قابل طرفداری ان برو پیش اونا چرا موندی تو این خونه؟اگه فک کردی من میذارم میرم کور خوندی تو برو پیش ننه ت بشین من خونمو ول نمیکنم اونوقت هرکی مرسید شوهرت کجاست میگم بیرونش کردم به ننش پسش دادم 😡

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
والا چند وقت پیش باز بحثمون شد سر خوتواده مزخرفش گفتم میدونی چیه؟برو ور دل ننت بشین تا بپوسی اولش خن ...

اگه خونه با نامم بزنه ببین من چ می کنم 

2706