2737
2734
من اولش فکر میکردم متولده ۵۳ هستش عکس یه دختره توپولو هم میذاشت پروفش میگفتم پسره ترشیده هستش که دخت ...

معمولا مردها سنشون بالا  مي ره جذاب تر مي شن😂

معمولا مردها سنشون بالا  مي ره جذاب تر مي شن😂

آره آره ولی اگه متولده ۵۳ بودی ۴۵ سالت بود و از جذابیتت چیزی نمیموند 🙄خداییش اون دخترو بذار یکم بخندم 😂

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره آره ولی اگه متولده ۵۳ بودی ۴۵ سالت بود و از جذابیتت چیزی نمیموند 🙄خداییش اون دخترو بذار یکم بخن ...

الان مي ذارم اتفاقا ٤٠-٥٠سال بعضي مردا عجيب جذاب مي شن أطراف خودمم دارم مثالش رو

الان مي ذارم اتفاقا ٤٠-٥٠سال بعضي مردا عجيب جذاب مي شن أطراف خودمم دارم مثالش رو

۵۰ دیگه پیره ,وااااای عوضش کن شبیه مریم ۵ ساله از تهرانه 😂😂 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2738

توی فضا به غیر از کهکشان راه شیری کهکشانهای دیگه و خیلی سیاره های دیگه وجود داره. به اینکه چند تا کهکشان هست کاری ندارم. به اینم که تو اون سیاره ها موجود زنده ای هست کاری ندارم. ولی ته ته این موجودیت،آخر همه سیاره ها اونجا که خلاء مطلقه چی هست؟ شما رو صفحه a4 نقاشی بکشید کاغذ یجا تموم میشه دیگه. این کجا تموم شده؟ ته ته کاغذ چی هست؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

چرا من باید همچین بیماری داشته باشم که حتی چند تا از پزشکا گفتن توی ایران وجود نداره

چرا باید با یه مریضی دست و پنجه نرم کنم که واقعا نمیدونم چی هست اصلا

چرا  از خدا دور شدم چرا بد شدم...لعنت به باعثو بانیش 

گریع؟؟ ... سرتو بالا بگیر پرنسس...  تاجت داره میفتع*
توی فضا به غیر از کهکشان راه شیری کهکشانهای دیگه و خیلی سیاره های دیگه وجود داره. به اینکه چند تا که ...

به بيان ديگر آيا مجموعه جهان هستي آيا ابعادش كرانداره يا بي كران درسته؟

به بيان ديگر آيا مجموعه جهان هستي آيا ابعادش كرانداره يا بي كران درسته؟

دقیقا. حتی سیاره ها و کهکشانا تموم  تموم شن و خلاء کاملا باشه باز برام سواله آخر اون خلاء کجاست؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706