2733
2734
عنوان

بچه ها گند زدم

367 بازدید | 14 پست

مهمون اومده بود تو اتاق اخري بود درم بسته بود من داشتم تو ي اتاق ديگه ي چيزي راجبش ميگفتم يهو مامانم صداشو بلند كرد نميدونم شنيده يا نه يعني از در بسته صدا ميره؟

جز خدا پناهی نیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خو صبر میکردی بره بعد غیبتشو میکردی 😁😂😁😂😁

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
نتونستم😂😂😂

خخخ خوب از  مامانت بپرس صداتون رفته تا اونجا یا نه

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

من یه بار از بس مهمون میرفت می اومد بخاطر دیدن مامان بابام خسنه شده بودم دیگه میوه و شیرینی و همه رو جمع کردم گفتم دیگه کسی نمیاد یهو از اون اتاق دامادمون گفت میوه بیار با شیرینی 

گفتم وای کی مگه اومده من همه رو جمع کردم خوب بیاد تالار دیگه یهو شروع کرد سرفه کردن اومد اشپزخونه گفت داماد داییت اومده 

وااااای من مردم از خجالت تند تند میگفتم ببر میوه رو ببر شیرینی رو😆😆😆

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2738
نميدونه🌹

شده دیگه بیخیال بابا 

بستگی ب شانست داره

ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑

وایییییییییی من و دوستم یه بار درمورد دو تا از پسرای دانشگاه حرف میزدیم روی پله های راهرو خلوت سالن،حرفایی که هیچ کس نباید میفهمید بلند شدیم بریم دیدیم جفتشون با فاصله ی 4 تا پله بالا سرمون بودن    

منم یبار داشتم راجبه یکی که اسمش زینبه غیبت میکردم

خواستم بگم زینب که دیدم خواهر زاده اش کنارمه هل شدم گفتم زینو زینو زینو؛زینو مال همینه کس و کارش همینه مث خل و چلا میخوندم و مرقصیدم😒😒😒😒😒

اونی که باهاش غیبت میکردم غش کرده بود از خنده😂😂😂

2706