2733
2739
عنوان

خانما بیان از خرافات عجیب غریب که شنیدین و دیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 6084 بازدید | 304 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعادحالا راسته؟

نمیدونم والا من مامانم اعتقاد عجیبی بهش داره وقتی هم معتقد باشی درست در میاد 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
مادربزرگ بی شعور عروسمون منو به جرم مجرد بودن از اتاق بیرون کرد، خییییلی غصه ام شد ..برادر من پدر و ...

کار خوبی نکرده

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2731
والا ما هم بختیاری هستیم اینو الان دارم میشنوم😂

آخه فامیل ما هم اینطوری پسره زن گرفت ،گفتن دختررو میبری فرار میکنی بعد یه هفته میاری ،ما رضایت میدیم  کلی هم مهریه دختره بود،هزار و خورده ای ،

چرا این کارو میکنن نمیدونم

شنبه لباس بشوری فقیر نمیشی

جمعه ناخن بگیری پول دار میشی

اولین شنبه سال آش رشته بخوری یا رشته پلو تا رشته امور دستت بیا 

چهارشنبه ها نحسه لباس نشوری

سه شنبه ها اصلاح نکنی

ماشین نو خریدی تخم مرغ بذاری زیر لاستیک

شب ناخون نگیری

از کسی خوشت نمیاد پشتش با پات خط بکشی که قلم پاش بریده بشه

از بیمارستان یا مراسم عزا نذاری کسی بیاد خونت

رفتی جایی که خوشبخت نیستن یا مریضن لباساتو بذاری پشت در 

از مرگ صحبت بشه یا مرده دوش بگیری و لباس عوض کنی

هیچی تو مراسم ختم نخوری

به اضافه نصف موارد دیگه که خانوما گفتن و من همچین مادر شوهری دارم خدا صبرم بده

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....

ناف بچه رو هرجا بندازی برای اینده اش مفیده 😂 و تاثیر داره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
من شنیدم بچه رو به ایینه نگیرین بده منم کوچک بودم هی خواهر زادمو میبردم جلو ایینه یواشکی ببینم چی می ...

چه شیطونی بودیا 😅😅😅😅کلا بچه بگن کاری نکن حتما انجامش میده من مامانم میگفت از بلندی نپر خدا شاهده خونه نبود نیرفتم از بالای بالای کمد دیواری میپریدم پایین ط😧نمیدونم چطور جاییم نمشکست اون هما ارتفا

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

بلخره یکی پیدا می شه واسه شما عزیزان ریپلای کنه "ولی این واقعیه من خودم ی بار جنا دزدینم"😁😁😁

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

اووو فراوونه خرافات از اون نوع خرافاتایی که مربوط به جن و پریه بگیر تا خرافات اعتقادی مذهبی 

الانم بیام بگم طرفدارای این خرافات میان هی ریپلا میکنن میگن نه من انجام میدم خرافات نبست 

چون قبلا همچین تاپیکی بود هی ریپلا میکردن نه من فلان کار رو کردم خرافات نیست 

خیلی دلم میخواست بهشون بگم خب شما خرافه پرستی دیگه اون خرافات رو یکی مثل شما انجام میده دیگه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
اینو که میگم خرافات نیست ولی جالبه برام یهو یادش افتادم تو شهری که درس میخوندم بعضیا میگفتن ما رسم د ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وایییییی

اونوقت اون پنجاه درصدی ک قهر میمونن دیگه خبری نمیگیرن ببینن چی ب سر بچشون اومده؟؟!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣

قانون زندگی من : یا هیچی ، یا همه چی  
اره دبیرستان که بودیم پرش ناف بچه بود

😃 مامان من ناف دخترم رو انداخت تو تالار نزدیک خونه ی پدریم. گفت تا زوتر عروسی کنه 😐😐😐😐😐😐😐😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706