2733
2734
عنوان

عمل کوچک کردن دهان داریم عایا؟

14889 بازدید | 66 پست

میگم بعضیا چطور دهنشون یه ذرس همچین عملی داریم؟

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دهن من ی ذره بود .. اما الان فالی شده واسه خودش😒

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738
من دهنم کوچیکه تو دندون پزشکی جر میخوره نکن

وای مثل من😂😂

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

دهن من یه ذره خیلی بده دیر سیر میشم 😂😂😂😂

تو دندون پزشکیم کناره دهنم خون میا

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
من دهنم کوچیکه تو دندون پزشکی جر میخوره نکن

دقیقا😂😂😂حال من دندون پزشکم اقاس همش میگه جدای اینکه نمیتونی دهنتو باز نکهداری دهنتم کوچیکه مرتیکه خجالتم نمیکشه😒

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706